м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   За рік обсяг 3G-трафіку корпоративних абонентів Київстар зріс у 4,5 рази

   17.08.2016
   З липня 2015-го по липень 2016-го кількість користувачів 3G-інтернету серед бізнес-клієнтів Київстар збільшилась у два рази. При цьому дата-трафік зріс у 4,5 рази, а проникнення смартфонів становить 40%.

   «Бізнес-абоненти Київстар – одні з найактивніших користувачів усіх нових телеком-послуг, у тому числі, мобільного інтернету, говорить Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. 3G дозволяє їм завжди залишатися на зв'язку для вирішення робочих питань і дає доступ до знань та нових технологій у режимі реального часу».

   Корпоративні клієнти Київстар представники як великих компаній, так і невеликих фірм. Але їх усіх об'єднує необхідність бути онлайн. З появою смартфонів корпоративний телефон перестав бути апаратом тільки для дзвінків і SMS. Пошта, месенджери, стрімінг музики та відео, вивчення іноземних мов та розвиваючі ігри все це повсякденні приклади використання «розумних» телефонів.

   З 3G від Київстар багато завдань стали вирішуватися набагато швидше. І не потрібно замислюватися про мегабайти в новій тарифній лінійці 3G включений у пакети послуг. Є чотири варіанти тарифних планів для співробітників від 3G Бізнес 60 до 3G Бізнес 300, і три для керівників 3G Business VIP, 3G Business VIP Еxtra, 3G Business VIP Рremium. В останні також входять безкоштовні пакети трафіку в роумінгу 100, 200 і 500 МБ.

   «Завдяки швидкому мобільному інтернету у нас з'явилася можливість пропонувати бізнес-клієнтам більш цікаві рішення, говорить Євген Кражан. Наприклад, Київстар розробляє додаток для аграріїв, який дозволяє моніторити дані про своє підприємство в режимі онлайн». І це тільки початок 3G і 4G дають стимул для розвитку інноваційних продуктів у сфері IoT, Big Data, eGov. Цьому сприяє і високий рівень проникнення смартфонів у корпоративному сегменті він сягає 40%, при цьому приріст бази користувачів «розумних» телефонів з року в рік зберігається на рівні 15%.

   Довідка про Київстар

   Київстар – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються 25,4 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 800 тис. клієнтів фіксованого інтернету.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VimpelCom Ltd. (офіс у Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

   Київстар понад 18 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків та одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією.

   За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.