м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   За рік роботи 4G в метрополітені Харкова абоненти Київстар використали приблизно 500 терабайтів трафіка

   12.06.2020

   Сьогодні виповнився рік з моменту запуску 4G від Київстар у харківському метрополітені. Він став першою українською підземкою із високошвидкісним мобільним інтернетом. Щороку абоненти Київстар здійснюють понад 82 млн поїздок у метро і в цей час активно використовують мобільний інтернет – навчаючись, працюючи, відпочиваючи.

   За рік роботи мобільного інтернету в харківському метро абонентами  Київстар було завантажено та відправлено майже 500 ТБ даних. Цього трафіка вистачило б, щоб дивитися фільми впродовж 66 років або безупинно слухати музику 514 років!

   У середньому швидкість мобільного інтернету від Київстар у метро становить 25 Мбіт/с,  а найвища була зафіксована на станції «Армійська» – 52 Мбіт/с Найактивніше користуються трафіком на стації «Університет» – близько 150 ГБ за добу, а найбільше трафіка за добу пасажири використали 27 лютого 2020 року – 3,2 ТБ.

   Мобільним інтернетом 4G покрили всі 30 станцій метро, включно з тунелями.  Харківський метрополітен один із небагатьох у світі, що забезпечує своїх пасажирів швидкісним мобільним інтернетом так само, як і мегаполіси Сінгапур, Пекін, Торонто. До прикладу, метрополітен Лондона планує зробити запуск 4G тільки цього року, а  пасажирам у Парижі доступний лише стандарт 2G  та 3G.

    

   Довідка про Київстар

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G, приблизно для 26 млн абонентів. Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON Ltd., що має офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні, є найбільшим платником податків до бюджету на телеком-ринку, одним із найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.