м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Завдяки абонентам Київстар три дитячі лікарні країни отримали медичне обладнання

   01.06.2022

   Для опорних медичних закладів в Дніпрі, Одесі та Львові передано необхідне обладнання, придбане в рамках проєкту «Дитяча надія» – спільної ініціативи Київстар та платформи dobro.ua від Української Біржі Благодійності. Завдяки SMS-пожертвам від абонентів оператора, придбане обладнання вже допомагає рятувати маленьких пацієнтів закладів й вимушених переселенців, які продовжують там своє лікування.

   На залучені кошти, які перераховували абоненти мобільного оператора за допомогою SMS-повідомлень, було закуплено та передано медичне обладнання до Онкогематологічного центру Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні, Клініко-діагностичної лабораторії та гематологічного відділення Одеської обласної дитячої клінічної лікарні та до Клініки дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку і лабораторного відділення ЗУСДМЦ у Львові. Загальна вартість придбаного обладнання складає понад 750 тисяч гривень, а звітності по кожному проєкту ініціативи можна знайти за посиланням.

   «За 3,5 роки існування «Дитячої надії» наші абоненти подарували шанс на життя тисячам хворих малюків. Завдяки невеликим SMS-пожертвам вдалося зібрати понад 11 мільйонів гривень, а допомогу вже отримали 44 відділення українських лікарень. Від імені Київстар я хочу подякувати усім небайдужим абонентам, які навіть в час повномасштабної війни продовжують системно підтримувати ініціативу та стають справжньою дитячою надією», – зазначає Ганна Захараш, директор із корпоративних комунікацій Київстар

   Основна мета проєкту – допомогти малюкам з вадами серця та онкологічними захворюваннями шляхом придбання необхідного медичного обладнання та матеріалів в дитячі лікарні. Благодійну ініціативу вдається реалізовувати завдяки SMS-повідомленням небайдужих абонентів мобільного оператора. Дитячою надією стали майже 210 тисяч абонентів Київстар, 19 тисяч з яких налаштували регулярну пожертву та щомісяця допомагають дітям. Загалом для проєкту було відправлено більш як 600 тисяч благодійних SMS, а середній розмір пожертви становить 15 гривень.

   Національний мобільний оператор нещодавно особисто виділив 3 347 000 гривень до МБФ «Українська біржа благодійності» на забезпечення необхідним обладнанням лікарень в Києві, Запоріжжі та Львові, що надають медичну допомогу дітям постраждалим від війни в Україні.

   Нагадаємо, що загалом, з початку повномасштабної війни, Київстар вже перерахував понад 33 мільйони гривень благодійної допомоги. Зокрема кошти було передано до БФ «Повернись живим», БФ «Твоя опора», БФ «Let`s help», МБФ «Карітас України» та МБФ «Українська біржа благодійності».

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на кінець 2021 року обслуговував 26,2 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. На сьогодні понад 90% населення України проживає у зоні мережі LTE. Київстар. Компанія забезпечує найвищу поміж мобільних операторів України середню швидкість передачі даних у мережі мобільного зв’язку, що підтверджується дослідженнями Speedtest від Ookla.

   Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку та інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний як найбільший платник податків на телеком ринку, кращий роботодавець та соціально відповідальна компанія.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net