м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Завдяки абонентам Київстар зібрано понад 4 мільйони гривень для ініціативи «Дитяча надія»

   21.07.2020

   Збори для спільної ініціативи Київстар та Міжнародного Благодійного Фонду «Українська Біржа Благодійності» (МБФ УББ) «Дитяча надія» перетнули суму у 4 мільйони гривень. Усі залучені кошти йдуть на забезпечення дитячих лікарень сучасним обладнанням, медичними витратними матеріалами та інструментами.

   Основна мета проєкту «Дитяча надія» — допомогти дітям з вадами серця та онкологічними захворюваннями, яку вдається реалізовувати завдяки благодійним SMS-повідомленням небайдужих абонентів Київстар. До ініціативи вже приєдналися майже 60 тисяч абонентів національного мобільного оператора, 13 тисяч з яких налаштували регулярну пожертву та щомісяця допомагають дітям із хворобами серця і онкологічними захворюваннями. За півтора роки існування ініціативи було відправлено понад 200 тисяч благодійних SMS-повідомлень. Середній розмір пожертви для ініціативи «Дитяча надія» становить 15 гривень.

   «Ініціатива «Дитяча надія» щоразу доводить теорію маленьких добрих справ — разом тисячі невеликих пожертв склали вже чотири мільйони, на які вдалося придбати життєво необхідне обладнання для сотень маленьких пацієнтів. Від імені Київстар я хочу подякувати усім небайдужим абонентам, що долучилися до ініціативи та продовжують підтримувати її, не зважаючи на обставини, адже хвороби не йдуть на карантин», — говорить Ганна Захараш, директор із корпоративних комунікацій Київстар.

   Зокрема, на кошти, які перераховували абоненти Київстар за допомогою SMS-повідомлень, було закуплено та передано обладнання та матеріали для 21 відділення у 14 дитячих лікарнях по всій Україні — Інституті ім. М. Амосова, Національному інституті раку, НДСЛ «ОХМАТДИТ», Центрі дитячої кардіології і кардіохірургії, Інституті нейрохірургії ім. Ромоданова та Інституті Серця у Києві; Одеській обласній дитячій лікарні та Міській дитячій клінічній лікарні №3 в Одесі; Дніпропетровській обласній дитячій лікарні, Міській дитячій клінічній лікарні №6 та Обласному клінічному центрі дитячої кардіології і кардіохірургії у Дніпрі; Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» та Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі у Львові. Щороку разом ці лікарні допомагають долати хвороби понад 20 тисячам маленьким пацієнтам. Також найближчим часом буде закуплено обладнання для ще 3 лікарень.

   Усі абоненти передплаченого зв’язку Київстар можуть обрати напрямок допомоги (онко чи кардіо), та один із чотирьох регіонів країни (Київ, Дніпро, Львів та Одеса), в лікарні яких будуть спрямовані їхні благодійні внески. Пожертва може бути разовою, від 1 до 3000 гривень, або регулярною — 2, 5, 10, 15 та 20 гривень. Регулярна пожертва буде здійснюватися автоматично після кожного поповнення рахунку від 40 грн. Розмір внеску не має значення, адже кожна гривня допомагає добрій справі. Переглянути подробиці та підтримати ініціативу можна за посиланням kyivstar.ua/charity-ubb.

   Проєкт здійснюється у партнерстві з МБФ Українська Біржа Благодійності (УББ), яка провела моніторинг дитячих медичних закладів України та досконало знає їх реальні потреби. Кошти, які абоненти жертвують через SMS, не обтяжуються податками. 100% пожертв перераховуються УББ на реалізацію проєкту. Фонд самостійно закуповує всі необхідні матеріали лікарням. Звіти щодо використання коштів можна переглянути на сайті Української Біржі Благодійності.

   «Абоненти Київстар, завдяки нашому спільному проєкту «Дитяча надія», стали не просто благодійниками, а саме тими людьми, які системно допомагають осучаснювати українські медичні заклади та рятувати якомога більше дитячих життів. 4 000 000 гривень — це десятки одиниць надважливого обладнання, без якого лікарям не впоратися зі складними хворобами діток. Це 21 відділення у 14 лікарнях, які отримали вже допомогу. Дякуємо за те, що ви щодня стаєте чиєюсь надією на життя та допомагаєте важкохворим дітям вчасно отримати медичну допомогу», — зазначає Ірина Гуцал, директорка Української Біржі Благодійності.

   Нагадаємо, що протягом карантину Київстар підтримує медичних працівників з усієї України. За цей час мобільний оператор нарахував бонуси в еквіваленті 150 грн 68 тисячам лікарів та медсестер із реєстру медичних працівників України. 58 тисяч з них отримали бонус двічі (враховувалася дата подачі заявки та подовження терміну дії карантину). У червні усім 68 тисячам медиків, які раніше отримали бонуси, Київстар надав доступ до безлімітного інтернету на 90 днів — без додаткових оплат.

    

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар — найбільший український оператор телекомунікацій за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій для 26 млн абонентів. Послуги 4G Компанії доступні на території, де проживає 80% населення України. У мобільної мережі Київстар середня швидкість передачі даних найвища серед мобільних операторів України, що підтверджують дані міжнародних компаній Ookla та nPerf за 2018 та 2019 рр.

   Акціонери Київстар — міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до державного бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.

   Довідка про Українську Біржу Благодійності (ubb.org.ua):

   Українська Біржа Благодійності — це унікальний благодійний фонд, який допомагає вирішити будь-яку соціальну проблему, завдяки онлайн платформі (ubb.org.ua). УББ дає можливість безпечно, зрозуміло й легко допомагати та отримувати допомогу. За 8 років роботи на платформі ubb.org.ua залучено понад 300 млн, партнерами стали понад 120 неприбуткових організацій та більше 200 бізнес-компаній. Українська Біржа Благодійності дає змогу допомагати швидко, ефективно та прозоро об’єднуватися задля досягнення великих результатів від невеликих внесків.