м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Збирайте врожай подарунків від Київстар

   12.10.2020

   Запрошуємо абонентів до фірмових магазинів Київстар, де з 12 по 18 жовтня на покупців чекають вигідні пропозиції та подарунки.

   Залежно від послуг, якими ви вже користуєтеся, можна отримати різні подарунки. Наприклад, якщо в абонента встановлена 4G SIM-карта та додаток «Мій Київстар», у магазині на нього чекає пам’ятний сувенір.

   Контрактні абоненти отримають 20 хвилин для дзвінків на інші мережі або VIP Інтернет Безлім на 30 днів. Користувачі «Домашнього Інтернету» від Київстар або абоненти тарифів «Все разом» можуть вибрати в якості подарунка 30 днів користування додатком «Доктор Онлайн» або 3 місяці підписки на «Київстар ТБ» з пакетом Сімейний.

   Протягом тижня у магазинах діятиме знижка до 20% на навушники, захисні плівки та чохли. А замовивши смартфон Samsung A серії, покупець отримає 15% від його вартості на свій бонусний рахунок. Також в інтернет-магазині Kyivstar Shop до кожного замовлення буде додаватися подарунок.

   В акції беруть участь усі фірмові магазини Київстар. Детальний перелік місць проведення можна переглянути за посиланням.