м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Жителі Львова та Львівській області зможуть сплатити за електроенергію з мобільного рахунку Київстар

   13.07.2020

   Київстар пропонує клієнтам «Львівенергозбуту»*, які проживають у Львові та Львівській області, зручний альтернативний спосіб сплатити за споживання електроенергії з мобільного рахунку через SMS-повідомлення без комісії.

   У такий спосіб сплатити за електроенергію зможуть абоненти передплаченого зв`язку, користувачі смартфонів і кнопкових телефонів.

   «Кількість користувачів мобільним рахунком як безготівковим гаманцем в Україні постійно росте. Наприклад, за останній рік, з березня 2019 по березень 2020 року, користування послугами оплати з мобільного рахунку зросло в п`ять разів. Ми відповідаємо на цей попит та спільно з партнерами постійно поповнюємо каталог цікавими та популярними мобільними фінансовими сервісами. На цей раз ми запропонували жителям Львова та Львівській області не тільки зручний, але й по-справжньому унікальний сервіс», — коментує Сергій Коптік, директор департаменту мобільних фінансових сервісів Київстар.

   Починаючи з липня клієнтам «Львівенергозбут», які є абонентами Київстар, раз на місяць із номера 5959 надходитиме SMS з готовим до сплати рахунком за електроенергію, який можна сплатити з мобільного рахунку без комісії. Достатньо мати суму грошей на рахунку мобільного телефона не менш ніж сума рахунку за споживання електроенергії.

   Щоб сплатити, абоненту необхідно надіслати у відповідь SMS повідомлення із цифрою 1. Плата за відправлення SMS не стягується. А перевірити інформацію про сплату можна в особистому кабінеті на сайті «Львівенергозбуту» наступного дня, або в паперовому рахунку, який надійде абонентам поштою. Також на сайті за посиланням можна ознайомитися з детальною інструкцією про те, як сплатити за електроенергію з мобільного рахунку.

   «Якісне обслуговування клієнтів є пріоритетом для енергопостачальної компанії «Львівенергозбут». Ми планомірно впроваджуємо і розвиваємо інноваційні продукти, аби наші послуги були максимально зручними, а відносини з клієнтами — стабільними і довготривалими. Спільно із Київстар «Львівенергозбут» вирішив нагальну потребу сотень тисяч людей у період карантину: вони зможуть користуватися звичними послугами і здійснювати оплату за них, не виходячи з дому. Я впевнений, що ця кооперація стане успішним прикладом розробки і впровадження дружніх до клієнтів технологій і сервісів», — додає Костянтин Михайлович Ющак, директор ТОВ «Львівенергозбут».

   За допомогою мобільного рахунку Київстар можна оплатити більше ніж 3 000 послуг. Серед них — оплата комунальних платежів, інтернету і телебачення, оплата проїзду в громадському транспорті, переказ грошей з одного мобільного рахунку на інший і на банківську карту, послуги страхування, покупка квитків в театр, на концерти, а також оплата штрафів за порушення ПДР. Оплату можна здійснювати за допомогою мобільного застосунку «Смарт-Гроші», на сайті money.kyivstar.ua та на сайті фінансового партнера, або через USSD-команди на кнопковому мобільному телефоні. Послуги оплати за допомогою мобільного рахунку надаються на базі електронних грошей Національної платіжної системи «ПРОСТIP» у партнерстві з АТ «АЛЬФА-БАНК».

   Київстар регулярно оновлює список сервісів і проводить акції зі скасуванням комісії на різні види послуг. Актуальні пропозиції і акції можна знайти на сайті в розділі Акції.

    

    

   *ТОВ «Львівенергозбут» — компанія, яка постачає електроенергію споживачам міста Львова та Львівської області.

   Довідка про Київстар:

   Київстар — найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26 млн абонентів. Акціонери Київстар — міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком-ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.