м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Зміна умов деяких тарифних планів передплаченого зв’язку

   20.07.2018

   З 1 серпня 2018 року припиняється можливість підключення нових абонентів та перехід існуючих на тарифний план «Київстар Планшет+». Для абонентів, які активували цей тарифний план до 1 серпня 2018 року — умови його надання та вартість абонентської плати залишаються без змін.

   З метою покращення обслуговування абонентів та надання їм вигідних умов для спілкування, Київстар оптимізує деякі тарифні плани передплаченого зв’язку. Всі зміни проводяться з урахуванням профілю споживання послуг мобільного зв’язку абонентів, щоб нові пропозиції відповідали потребам в дзвінках та мобільному інтернеті.

   Міграція деяких абонентів на запропоновані тарифні плани буде в період з 1 по 8 серпня 2018 року. Абоненти будуть проінформовані про зміни в SMS-повідомленні, а також опис тарифних планів доступний в розділі «Архів тарифів». До 1 серпня абоненти зможуть самостійно обрати та перейти на одну з актуальних тарифних пропозицій, доступних для підключення. Якщо до 1 серпня абонент не зробить свій вибір, компанія запропонує йому умови обслуговування з урахуванням його профілю споживання послуг. Але навіть після автоматичної міграції у абонентів буде можливість самостійно змінити свій тариф на інший доступний для підключення.