м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Зміни умов надання послуги «Міжнародні дзвінки» для корпоративних та контрактних абонентів Київстар

   20.02.2020

   З метою покращення обслуговування абонентів та надання їм простих і зрозумілих умов для спілкування Київстар оновлює умови послуги «Міжнародні дзвінки» для корпоративних та контрактних абонентів.

   А саме, з 11 березня 2020 року абонентам корпоративної та контрактної форми обслуговування буде запропонований пакет «Світ на зв`язку базовий». Пакет не потребує підключення та стає базовим тарифом при дзвінках за кордон, якщо інше не передбачено умовами договору.

   «Світ на зв`язку базовий» передбачає оплату лише в той день, коли ви телефонуєте за кордон та включає такі умови:

   • При дзвінках у Ватикан, Німеччину, Ізраїль, Іспанію, Італію, Казахстан, Канаду, Канарські острови, Польщу, Росію, США, Узбекистан, Францію, Чехію та Грузію (лише на номери Білайн Грузія) надається пакет із 20 хвилин до кінця доби вартістю 20 грн. Таким чином, 1 хвилина коштує 1 грн.
   • При дзвінках у Велику Британію, Угорщину, В`єтнам, Грецію, Данію, Індію, Ірландію, Ісландію, Кіпр, Китай (КНДР), Ліхтенштейн, Молдову, Норвегію, Португалію (о. Мадейра), Румунію, Словаччину, Швейцарію, Швецію надається пакет із 5 хвилин до кінця доби вартістю 20 грн. Таким чином, 1 хвилина коштує 4 грн.
   • Вартість хвилини розмови в такі країни як Білорусь, Естонія, Грузія, Туреччина, Австрія, Нідерланди та деякі інші — 20 грн.

   Одною з ключових переваг для абонентів є те, що у нових тарифах на дзвінки за кордон немає обов’язкових щомісячних платежів, плати за з'єднання та зменшується вартість дзвінків в більшість популярних країн.

   З повним переліком країн та більш детальною інформацією про нові умови дзвінків за кордон можна ознайомитися на сторінках: для контрактних абонентів та корпоративних абонентів

   Абонентам, яким потрібно ще більше хвилин для спілкування, ми пропонуємо пакет на «Світ на зв`язку» — до 50 хвилин на популярні напрямки за 20 грн у день користування. А також для корпоративних абонентів — новий пакет «Світ на зв’язку Pro», який діятиме з 11 березня 2020 року. Деталі про умови пакета «Світ на зв’язку Pro» можна знайти на сайті в розділі «Міжнародний зв'язок» з 11 березня 2020 року.

   Також у зв`язку з втратою актуальності з 1 березня 2020 припиняється дія архівних послуг «Улюблені країни», «100 хвилин на улюблену країну», «Весь світ», «Хвилини світ», «СНД+Європа+Північна Америка», «Білайн Росія 39 копійок». Абоненти, які раніше підключили ці послуги, зможуть користуватися ними до 29 лютого 2020 року включно.  Піклуючись про комфортні умови користування міжнародними дзвінками і надалі, з 1 березня 2020 року користувачам цих послуг буде автоматично та без додаткової плати підключений пакет «Cвіт на зв'язку базовий».

   Усі абоненти, яких стосуються зміни, будуть проінформовані про деталі SMS-повідомленнями або зможуть дізнатися інформацію за номером 222. Нагадуємо, що абоненти можуть обрати та підключити будь-який інший актуальний пакет, якщо запропонований оператором їм не підійде.

   Тарифи вказані з урахуванням усіх податків та зборів.