Новини і акції

Зміни в переліку каналів послуги «Домашнє ТБ»

15.09.2017

В переліку каналів послуги «Домашнє ТБ» відбулись наступні зміни:

 

  • З 12 вересня 2017 року до переліку каналів всіх пакетів програм послуги «Домашнє ТБ» додається телеканал Hromadske.ua (№ 69)

 

Hromadske.ua – незалежне медіа, яке створили самі журналісти, з метою побудувати в Україні громадське мовлення для блага українців різних національностей, віросповідань, соціальних станів. Колектив каналу сформулював свою задачу, як об'єктивне і неупереджене інформування аудиторії про найбільш важливі суспільно-політичні, економічні, культурні, соціальні процеси без цензури – виключно в рамках затвердженої редакційної політики і в умовах прозорого фінансування та звітності.

 

  • Телеканал Business (№62) припинив своє мовлення. У зв'язку з цим він був вилучений з усіх пакетів програм.
  • Телеканал QTV (№ 280) з 01.09.2017 р. змінив свою назву та логотип. Нова назва телеканалу – ОЦЕ.

 

Телеканал ОЦЕ – розважальний канал. Канал повторів кращих шоу телеканалів СТБ, Нового каналу, ICTV, які входять до холдингу StarLightMedia.
Телеканал орієнтований на ширшу аудиторію, ніж QTV. Кожен новий день, кожного тижня канал буде представляти глядачам нову емоцію. Головний принцип програмування телеканала: один день – одне шоу.

 

  • Згідно з рішенням Національної ради з питань телебачення і радіомовлення від 20 липня 2017 року про переоформлення ліцензій на мовлення, з 24 серпня 2017 року Телеканал «ТОНІС» виходить в ефір з логотипом «Прямий» та оновленою програмною концепцією мовлення у форматі інфотейнмент: зокрема, з понеділка по п'ятницю повністю інформаційне мовлення, а в суботу та неділю інформаційне та розважальне.

 

Бажаємо приємного перегляду.