м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Зміни в переліку каналів послуги «Домашнє ТБ»: канал «Охота и рыбалка»

   04.08.2016

   Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вилучила з Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, російський телеканал «Охота и рыбалка» (рішення №1521 від 7 липня 2016 року).

   Виконання рішення, про припинення трансляції каналу в Україні, мало відбутися 7 серпня 2016.

   На жаль, до формального набуття чинності рішення Нацради, мовник без попередження припинив розповсюдження каналу в Україні 2 серпня 2016.

   У зв’язку з цим канал «Охота и рыбалка» вилучений з усіх пакетів програм послуги «Домашнє ТБ».

   Натомість вже у вересні 2016 року в пакетах «Оптимальний» та «Преміальний HD» абоненти отримають доступ до каналів Outdoor channel та Travel Channel.

   Outdoor channel – спеціалізований телеканал, присвячений полюванню, риболовлі, активному відпочинку, пригодам на природі, кулінарним експериментам на відкритому повітрі та активним видам спорту.

   Travel Channel – широко відомий пізнавальний канал, що пропонує програми про відпочинок та подорожі по всьому світу, подорожі найвідомішими готелями та курортами, реаліті шоу, а також кулінарні шоу. Канал не містить реклами і буде цікавий всій родині.