м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Зміни в умовах надання послуг у роумінгу Київстар

   05.06.2018

   З 12 червня 2018 року Київстар пропонує нові умови для використання мобільного інтернету у роумінгу у додатках Viber та WhatsApp.

   Для абонентів передплаченої та контрактної форми обслуговування, а також для корпоративних абонентів, у яких підключена послуга «Вільний роумінг для бізнесу» при обміні текстовими повідомленнями у додатках Viber та WhatsApp не будуть тарифікуватися мегабайти мобільного інтернету.

   Абоненти Київстар можуть користуватися додатками без тарифікації інтернету за умови, якщо вони оплатили та отримали пакет мегабайтів згідно з тарифами оператора. Умови розповсюджуються на передачу текстових повідомлень, тоді як обмін фото, аудіо та відео, відеодзвінки — тарифікуються за основними умовами.

   Київстар пропонує вигідні тарифи на роумінг у 195 країнах: дзвінки від 2 грн за хвилину (пакет 15 хвилин вартістю 30 грн в день користування), інтернет від 0,35 грн за мегабайт (пакет 100 МБ вартістю 35 грн в день користування), SMS — від 1,00 грн (пакет 25 SMS вартістю 25 грн в день користування).

   Детальна інформація про нові умови тарифікації та перелік країн, де вони діятимуть, будуть доступні з 12 червня 2018 року на сайті оператора у розділі «Роумінг».

   Тарифи вказані з урахуванням всіх податків та зборів.