м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Знижка 20% на товари від бренду TOUS для абонентів Київстар

   08.02.2022

   Завдяки партнерству Київстар та TOUS, наші абоненти можуть заощадити 20% коштів на всьому асортименті товарів: ювелірних прикрасах, аксесуарах, одязі тощо.

   Щоб взяти участь в акції, достатньо користуватися мобільним додатком Мій Київстар або завантажити його на свій смартфон та авторизуватися. Промокод зі знижкою ви знайдете на головному екрані додатка.

   Щоб отримати знижку, введіть промокод на сайті TOUS, коли будете оформлювати замовлення. Скористатися пропозицією можна з 08.02.2022 до 28.02.2022 включно.

   TOUS — це іспанська компанія, яка виготовляє прикраси та аксесуари вже понад 100 років. Наразі їхні магазини є більш ніж у п’ятдесяти країнах світу. Емблемою бренду є ведмедик, який символізує ніжність. Він використовується у багатьох прикрасах, тому впізнати вироби TOUS дуже легко.

   Мій Київстар — це додаток, у якому можна самостійно керувати власним номером, аналізувати витрати та обсяг послуг за номером, підключати/відключати послуги та змінювати тарифний план. У додатку також можна поповнювати рахунок без комісії. Київстар і надалі пропонуватиме вигідні акції для всіх абонентів, які користуються додатком.

   Офіційні правила акції