м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Зоряна команда: Київстар отримав нагороду Best Marketing Team від Effie Awards Ukraine 2016

   13.12.2016

   Маркетингова команда Київстар, на чолі зі Святославом Горбанем, другий рік поспіль визнана Best Marketing Team в категорії «Телекомунікаційні послуги».

   9 грудня пройшов фінал конкурсу Effie Awards Ukraine 2016, головної премії в Україні в галузі маркетингових комунікацій, в рамках якої, крім Best Marketing Team, Київстар отримав бронзу за кампанію із запуску 3G в категорії «Телекомунікаційні послуги».

   У ній Київстар вирішив говорити не про швидкість 3G, а про його користь. Для цього був створений проект #завждіонлайн, екосистема якого дозволяла занурювати кожного глядача в те, що відбувається довкола і робити його повноцінним учасником подій.

   Крім того, на конкурсі отримали визнання й інші кампанії Київстар: «Безлім на музику і відео» стала фіналістом в категоріях «Телекомунікаційні послуги» і «Кампанії з короткостроковим ефектом», а кампанія «У відпустку з роумінгом» – фіналістом в категорії «Сезонний маркетинг».

   Інтегрована національна рекламна кампанія з просування сервісів «Вільна музика» і «Відео на ходу» відкрила дивовижний і безмежний світ медіа і аудіо-контенту, які вриваються в повсякденність. За результатами кампанії в перші 7 тижнів кількість абонентів, які користувалися мобільним інтернетом, зросла на 90 тисяч, а послугою «Відео на ходу» скористалося 4,2% поточної абонентської бази національного оператора.

   «Визнання Best Marketing Team другий рік поспіль говорить про те, що наша команда працює ефективно і ми на правильному шляху. За цей рік ми реалізували дуже багато крутих проектів, які створюють нові тренди на ринку, і демонструють наші цінності: інноваційність і якість», зазначив Святослав Горбань, директор з маркетингу Київстар.

   Цього року конкурсні роботи Effie Awards Ukraine 2016 оцінювала команда журі з 150 експертів рекламно-комунікаційного ринку – провідні маркетинг-фахівці, що працюють в компаніях-рекламодавця, топ-менеджери комунікаційних агентств, медіа експерти, а володарів Гран-Прі визначало Grand журі.

   Всі конкурсні роботи пройшли відбір у 3 етапи суддівства. У фінал пройшла лише третина поданих заявок, з яких 7 робіт отримали золоті нагороди і одна – Гран-Прі.

   Також відзначимо, що Київстар і радіо Аристократи вперше організували Kyivstar Effie Backstage - мобільну студію, яка весь вечір вела пряму відео і аудіо-трансляцію з місця подій. Записи Kyivstar Effie Backstage можна послухати і подивитися на сайті www.effie.aristocrats.fm.

   Довідка про Київстар

   Київстар – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 25 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 800 тис. клієнтів фіксованого інтернету.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VimpelCom Ltd. (офіс у Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

   Київстар понад 18 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків та одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією.

   За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.