м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Зоряна — перший в Україні інтелектуальний чат-бот у Facebook Messenger

   07.07.2016

   7 липня національний телеком-оператор Київстар запустив першого в Україні інтелектуального сервісного чат-бота у Facebook. Зоряна — це віртуальний асистент, який відповідає на питання про послуги зв’язку, допомагає вибрати та підключити тариф або послугу, може поговорити з вами на абстрактні теми і навіть розповісти вірш. Головна перевага Зоряни перед звичайними пошуковими ботами в тому, що вона не просто аналізує запити за ключовими словами, а вміє ставити уточнюючі запитання, щоб користувач міг отримати максимально релевантну відповідь.

   «Ідея запустити нашого бота в Messenger з’явилася відразу після того, як Facebook анонсував створення платформи для ботів. У середині квітня ми почали розробку, а на початку червня вже відправили готовий продукт на модерацію в Facebook. Перевірка пройшла успішно і значно швидше, ніж ми очікували, — коментує Віталій Султан, керівник електронних каналів Київстар. — Зовсім скоро Зоряна перетвориться на незамінного помічника, який відповідає практично на будь-які запитання. І, що важливо, простою та живою мовою. Уже зараз Зоряна розпізнає репліки, які ніяк не пов’язані з продуктами і послугами компанії — з нею можна поговорити навіть про погоду, курс валют, її захопленнях. І як кожній дівчині їй дуже подобаються компліменти J».

   Київстар прагне допомагати користувачам там, де вони знаходяться і де їм зручно отримувати консультацію. Спілкування з віртуальним асистентом у Facebook Messenger значно економить час абонента, оскільки Зоряна відповідає на всі питання у короткому діалозі. Її база знань постійно поповнюється — в першу чергу завдяки активності користувачів. Сервісний чат-бот у месенджері розмовляє українською і російською мовами, повністю повторюючи функціонал Зоряни на сайті kyivstar.ua.

   Профайл Зоряни в Facebook — www.facebook.com/Zoriana.Kyivstar.

   Детальніше за посиланням: www.kyivstar.ua/zoriana