close
Обрати: регіон район

Роумiнг на Гавайських островах

Роумінг не потрібно підключати. Щойно ви опинилися за кордоном – телефонуйте рідним, надсилайте SMS та вільно користуйтеся інтернетом, безлімітним Viber та WhatsApp, адже вигідні тарифи від Київстар починають діяти одразу.

Жодних додаткових налаштувань!

Цiни на роумiнг на Гавайських островах

Дзвінки (грн/хв) Iнтернет (грн/МБ) SMS (грн/шт)
  Гавайські острови 2,00 0,35 1,00
Плата знімається за пакет послуг у день користування. Перевірити кількість використаних хвилин, МБ та SMS за день *106*1*2#
15 хвилин за 30 грн
100 МБ за 35 грн
25 SMS 25 грн

Гаваї — штат США. Розташований в північній частині Тихого океану на відстані 3700 км від континентальної частини США. Населення — 1,2 млн чоловік (2000). Міського населення близько 70 %. Економічно найбільш розвинений острів Оаху. Офіційне прізвисько — штат Алоха («штат гостинності»). На острові Гаваї знаходяться вулкани Мауна-лоа і Килауеа, що діють, спячий вулкан Мауна-кеа (висота 4205 м). Межі: Столиця: Гонолулу. Найбільші міста: Гонолулу., Кволо, Каїлуа, Канеохе. Клімат: Тропічний пасатний клімат. Середньорічна температура 18—25 градусів за Цельсієм. Опадів до 4000 мм в рік. Час: GMT −10 Валюта: долар США. Зв’язок: + 1808 Мова: Офіційна мова — англійська; частково (у побуті) зберігаються і національні мови, зокрема гавайська мова.

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків. Під твердженням «роумінг доступний кожному» слід розуміти, що тарифи на роумінг, які набули чинності 12.12.2018 р., доступні всім абонентам, крім корпоративних, а також крім користувачів тарифного плану «Все за 175», та діють в мережах певних країн автоматично, без необхідності замовлення будь-яких послуг.

Послуги надаються пакетами хвилин, SMS та мегабайтів. Хвилини можна використати на вхідні дзвінки з будь-яких номерів, а також на вихідні дзвінки на номери країни вашого перебування та українські номери. SMS можна надсилати на номери країни перебування та українські номери. Про особливості тарифікації дзвінків та SMS із країни перебування на інші напрямки – в розділі Більше про роумінг.

Є питання з послуг Київстар під час подорожі? Пишіть нам у Viber kv.st/viber

Тарифи та послуги за кордоном: *106#


Бізнесу