Роумiнг на Кіпрі (крім Північного Кіпру)

Роумінг не потрібно підключати. Щойно ви опинилися за кордоном – телефонуйте рідним, надсилайте SMS та вільно користуйтеся інтернетом, безлімітним Viber та WhatsApp, адже вигідні тарифи від Київстар починають діяти одразу.

Жодних додаткових налаштувань!

Цiни на роумiнг на Кіпрі (крім Північного Кіпру)

Дзвінки (грн/хв) Iнтернет (грн/МБ) SMS (грн/шт)
  Кіпр (крім Північного Кіпру) 2,50 0,5 1,00
Плата знімається за пакет послуг у день користування. Перевірити кількість використаних хвилин, МБ та SMS за день *106*1*2#
10 хвилин за 25,00 грн
100 МБ за 50,00 грн
25 SMS 25 грн

Кіпр Столиця: Нікосія Площа країни: 9250 км 2 Частина свiту: Азія Телефонний код: + 357

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків. Під твердженням «роумінг доступний кожному» слід розуміти, що тарифи на роумінг, які набули чинності 12.12.2018 р., доступні всім абонентам, крім корпоративних, а також крім користувачів тарифного плану «Все за 175», та діють в мережах певних країн автоматично, без необхідності замовлення будь-яких послуг.

Послуги надаються пакетами хвилин, SMS та мегабайтів. Хвилини можна використати на вхідні дзвінки з будь-яких номерів, а також на вихідні дзвінки на номери країни вашого перебування та українські номери. SMS можна надсилати на номери країни перебування та українські номери. Про особливості тарифікації дзвінків та SMS із країни перебування на інші напрямки – в розділі Більше про роумінг.

Є питання з послуг Київстар під час подорожі? Пишіть нам у Viber kv.st/viber

Тарифи та послуги за кордоном: *106#


Created with Sketch.
Created with Sketch.

Текстові повідомлення в Viber та WhatsApp – не тарифікуються

Детальніше Згорнути

Безлімітні месенджери в роумінгу

Спілкування у роумінгу стає ще доступнішим: безлімітно обмінюйтесь текстовими повідомленнями із друзями та рідними у Viber та WhatsApp без тарифікації та використання мегабайт.

Пропозиція починає діяти, якщо ви:
Знаходитесь у країнах першої або другої тарифної зони Успішно замовили пакет мегабайт за умовами роумінгу
Зверніть увагу, що пропозиція діє до 23:59:59 доби за київським часом, коли був замовлений пакет або ж до моменту використання мегабайтів із пакета.

Роумінг на Кіпрі: тарифи для туристів 

Якщо ви знаходитесь в іншій країні й потрібно терміново зв’язатися з кимось телефоном, користуйтесь роумінгом від оператора Київстар. Ми надаємо послугу, за допомогою якої легко зможете: 

  • приймати вхідні виклики від інших абонентів;
  • самостійно дзвонити на мобільний;
  • отримати доступ до інтернету.

В смартфонах працює автоматичний пошук мережі, тому додатково підключати сервіс не треба. Всі ціни шукайте тут. Якщо перед від’їздом не встигли поповнити рахунок, замовляйте «Екстра Гроші» через запит*117#.