Роумiнг в Афганістані

Роумінг не потрібно підключати. Щойно ви опинилися за кордоном – телефонуйте рідним, надсилайте SMS та вільно користуйтеся інтернетом, безлімітним Viber та WhatsApp, адже вигідні тарифи від Київстар починають діяти одразу.

Жодних додаткових налаштувань!

Цiни на роумiнг в Афганістані

Дзвінки (грн/хв) Iнтернет (грн/МБ) SMS (грн/шт)
  Афганістан 5,00 1,00 1,00
Плата знімається за пакет послуг у день користування. Перевірити кількість використаних хвилин, МБ та SMS за день *106*1*2#
5 хвилин за 25,00 грн
50 МБ за 50,00 грн
25 SMS 25,00 грн

Афганістан Столиця: Кабул Площа країни: 647500 км 2 Частина свiту: Азія Телефонний код: + 93

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків. Під твердженням «роумінг доступний кожному» слід розуміти, що тарифи на роумінг, які набули чинності 12.12.2018 р., доступні всім абонентам, крім корпоративних, а також крім користувачів тарифного плану «Все за 175», та діють в мережах певних країн автоматично, без необхідності замовлення будь-яких послуг.

Послуги надаються пакетами хвилин, SMS та мегабайтів. Хвилини можна використати на вхідні дзвінки з будь-яких номерів, а також на вихідні дзвінки на номери країни вашого перебування та українські номери. SMS можна надсилати на номери країни перебування та українські номери. Про особливості тарифікації дзвінків та SMS із країни перебування на інші напрямки – в розділі Більше про роумінг.

Є питання з послуг Київстар під час подорожі? Пишіть нам у Viber kv.st/viber

Тарифи та послуги за кордоном: *106#


Created with Sketch.
Created with Sketch.

Текстові повідомлення в Viber та WhatsApp – не тарифікуються

Детальніше Згорнути

Безлімітні месенджери в роумінгу

Спілкування у роумінгу стає ще доступнішим: безлімітно обмінюйтесь текстовими повідомленнями із друзями та рідними у Viber та WhatsApp без тарифікації та використання мегабайт.

Пропозиція починає діяти, якщо ви:
Знаходитесь у країнах першої або другої тарифної зони Успішно замовили пакет мегабайт за умовами роумінгу
Зверніть увагу, що пропозиція діє до 23:59:59 доби за київським часом, коли був замовлений пакет або ж до моменту використання мегабайтів із пакета.

Роумінг в Афганістані

Як зателефонувати з Афганістану в Україну? Якщо ви плануєте виїжджати за кордон, але хочете залишатися на зв'язку з близькими, рекомендуємо скористатися послугами роумінгу від нашого мобільного оператора. Ми пропонуємо тарифи на дзвінки для різних країн, які дозволяють не лише приймати виклики, але також самостійно телефонувати, надсилати повідомлення і навіть користуватися інтернетом на смартфоні.

Перед поїздкою радимо перевірити налаштування гаджета та переконатися, що автоматичний пошук мережі не вимкнений. Це дозволить відразу ж користуватися роумінгом в іншій країні, приймати та здійснювати дзвінки. Щоб отримати кошти на рахунок, якщо не встигли його поповнити, замовляйте «Екстра гроші».