close
Обрати: регіон район

Роумiнг в Азербайджані

Роумінг не потрібно підключати. Щойно ви опинилися за кордоном – телефонуйте рідним, надсилайте SMS та вільно користуйтеся інтернетом, безлімітним Viber та WhatsApp, адже вигідні тарифи від Київстар починають діяти одразу.

Жодних додаткових налаштувань!

Цiни на роумiнг в Азербайджані

Дзвінки (грн/хв) Iнтернет (грн/МБ) SMS (грн/шт)
  Азербайджан 2,00 0,35 1,00
Плата знімається за пакет послуг у день користування. Перевірити кількість використаних хвилин, МБ та SMS за день *106*1*2#
15 хвилин за 30 грн
100 МБ за 35 грн
25 SMS 25 грн

Азербайджан Столиця: Баку Площа країни: 86600 км 2 Частина свiту: Азія Телефонний код: + 994

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків. Під твердженням «роумінг доступний кожному» слід розуміти, що тарифи на роумінг, які набули чинності 12.12.2018 р., доступні всім абонентам, крім корпоративних, а також крім користувачів тарифного плану «Все за 175», та діють в мережах певних країн автоматично, без необхідності замовлення будь-яких послуг.

Послуги надаються пакетами хвилин, SMS та мегабайтів. Хвилини можна використати на вхідні дзвінки з будь-яких номерів, а також на вихідні дзвінки на номери країни вашого перебування та українські номери. SMS можна надсилати на номери країни перебування та українські номери. Про особливості тарифікації дзвінків та SMS із країни перебування на інші напрямки – в розділі Більше про роумінг.

Є питання з послуг Київстар під час подорожі? Пишіть нам у Viber kv.st/viber

Тарифи та послуги за кордоном: *106#


Умови роумінгу в Азербайджані 

Щоб залишатися на зв’язку з близькими навіть за кордоном, користуйтесь послугою від Київстар. Ми пропонуємо клієнтам дзвінки, стабільний доступ у мережу й текстові повідомлення WhatsApp і Viber без тарифікації, якщо замовили пакет з мегабайтами. 

Оператор також підготував додатковий роумінг, якщо бронюєте житло тут. Для цього ви залишаєте номер телефону, на який бажаєте отримати бонуси, а далі чекаєте підтвердження про зарахування на рахунок. Витрачати їх ви можете на мобільний інтернет, абонплату й SMS.

Бізнесу