close
Обрати: регіон район

Роумiнг в Білорусі

Роумінг не потрібно підключати. Щойно ви опинилися за кордоном – телефонуйте рідним, надсилайте SMS та вільно користуйтеся інтернетом, безлімітним Viber та WhatsApp, адже вигідні тарифи від Київстар починають діяти одразу.

Жодних додаткових налаштувань!

Цiни на роумiнг в Білорусі

Дзвінки (грн/хв) Iнтернет (грн/МБ) SMS (грн/шт)
  Білорусь 2,00 0,35 1,00
Плата знімається за пакет послуг у день користування. Перевірити кількість використаних хвилин, МБ та SMS за день *106*1*2#
15 хвилин за 30 грн
100 МБ за 35 грн
25 SMS 25 грн

Білорусь Столиця: Мінськ Площа країни: 207600 км 2 Частина свiту: Європа Телефонний код: + 375

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків. Під твердженням «роумінг доступний кожному» слід розуміти, що тарифи на роумінг, які набули чинності 12.12.2018 р., доступні всім абонентам, крім корпоративних, а також крім користувачів тарифного плану «Все за 175», та діють в мережах певних країн автоматично, без необхідності замовлення будь-яких послуг.

Послуги надаються пакетами хвилин, SMS та мегабайтів. Хвилини можна використати на вхідні дзвінки з будь-яких номерів, а також на вихідні дзвінки на номери країни вашого перебування та українські номери. SMS можна надсилати на номери країни перебування та українські номери. Про особливості тарифікації дзвінків та SMS із країни перебування на інші напрямки – в розділі Більше про роумінг.

Є питання з послуг Київстар під час подорожі? Пишіть нам у Viber kv.st/viber

Тарифи та послуги за кордоном: *106#


Умови роумінгу в Білорусі 

Якщо ви часто виїжджаєте за кордон і хочете залишатися на зв’язку, користуйтесь послугою від нашої компанії. Ми пропонуємо вигідні тарифи, мобільний інтернет і можливість отримувати вхідні виклики від усіх операторів. 

Ви також можете самостійно спілкуватися зі своїми близькими телефоном. Є два варіанти сервісу для клієнтів Київстар: 

  1. Простий роумінг
  2. Комфортний роумінг 

Актуальну вартість дзвінків із Білорусі в Україну уточняйте на сайті. Свої питання ставте у Viber: kv.st/viber.

Бізнесу