Роумiнг у Буркіна-Фасо

Роумінг не потрібно підключати. Щойно ви опинилися за кордоном – телефонуйте рідним, надсилайте SMS та вільно користуйтеся інтернетом, безлімітним Viber та WhatsApp, адже вигідні тарифи від Київстар починають діяти одразу.

Жодних додаткових налаштувань!

Цiни на роумiнг у Буркіна-Фасо

Дзвінки (грн/хв) Iнтернет (грн/МБ) SMS (грн/шт)
  Буркіна-Фасо 50,00 122,88 8,00
Плата знімається за пакет послуг у день користування. Перевірити кількість використаних хвилин, МБ та SMS за день *106*1*2#
15 хвилин за грн
100 МБ за грн
25 SMS грн

Буркіна-Фасо Столиця: Уагадугу Площа країни: 274000 км 2 Частина свiту: Африка Телефонний код: + 226

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків. Під твердженням «роумінг доступний кожному» слід розуміти, що тарифи на роумінг, які набули чинності 12.12.2018 р., доступні всім абонентам, крім корпоративних, а також крім користувачів тарифного плану «Все за 175», та діють в мережах певних країн автоматично, без необхідності замовлення будь-яких послуг.

Послуги надаються пакетами хвилин, SMS та мегабайтів. Хвилини можна використати на вхідні дзвінки з будь-яких номерів, а також на вихідні дзвінки на номери країни вашого перебування та українські номери. SMS можна надсилати на номери країни перебування та українські номери. Про особливості тарифікації дзвінків та SMS із країни перебування на інші напрямки – в розділі Більше про роумінг.

Є питання з послуг Київстар під час подорожі? Пишіть нам у Viber kv.st/viber

Тарифи та послуги за кордоном: *106#


Created with Sketch.
Created with Sketch.

Текстові повідомлення в Viber та WhatsApp – не тарифікуються

Детальніше Згорнути

Безлімітні месенджери в роумінгу

Спілкування у роумінгу стає ще доступнішим: безлімітно обмінюйтесь текстовими повідомленнями із друзями та рідними у Viber та WhatsApp без тарифікації та використання мегабайт.

Пропозиція починає діяти, якщо ви:
Знаходитесь у країнах першої або другої тарифної зони Успішно замовили пакет мегабайт за умовами роумінгу
Зверніть увагу, що пропозиція діє до 23:59:59 доби за київським часом, коли був замовлений пакет або ж до моменту використання мегабайтів із пакета.

Роумінг у Буркіна-Фасо

А у вас бувало таке, що всього за один дзвінок додому доводиться платити як за цілий тиждень розмов? А перевірити пошту та відповісти на пару листів в інший країні – майже як поїхати у відпустку? Саме тому радимо перед поїздкою переконатися, чи підключена послуга на вашому смартфоні. Як зателефонувати з Буркіна-Фасо в Україну:

  • ніяких додаткових налаштувань, якщо ви не вимикали автоматичний пошук мережі;
  • ознайомтеся з тарифами на дзвінки, SMS-повідомлення та інтернет;
  • послуги надаються пакетами хвилин, повідомлень і мегабайтів;
  • якщо під час подорожі виникли додаткові питання, поставити їх можна у Viber.

Повний список тарифів на дзвінки ви знайдете на сторінці.