Роумiнг у Французькій Полінезії

Роумінг не потрібно підключати. Щойно ви опинилися за кордоном – телефонуйте рідним, надсилайте SMS та вільно користуйтеся інтернетом, безлімітним Viber та WhatsApp, адже вигідні тарифи від Київстар починають діяти одразу.

Жодних додаткових налаштувань!

Цiни на роумiнг у Французькій Полінезії

Дзвінки (грн/хв) Iнтернет (грн/МБ) SMS (грн/шт)
  Французька Полінезія 50,00 122,88 8,00
Плата знімається за пакет послуг у день користування. Перевірити кількість використаних хвилин, МБ та SMS за день *106*1*2#
15 хвилин за грн
100 МБ за грн
25 SMS грн

Французька Полінезія Столиця: Папеете Площа країни: 4167 км 2 Частина свiту: Океанія Телефонний код: + 689

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків. Під твердженням «роумінг доступний кожному» слід розуміти, що тарифи на роумінг, які набули чинності 12.12.2018 р., доступні всім абонентам, крім корпоративних, а також крім користувачів тарифного плану «Все за 175», та діють в мережах певних країн автоматично, без необхідності замовлення будь-яких послуг.

Послуги надаються пакетами хвилин, SMS та мегабайтів. Хвилини можна використати на вхідні дзвінки з будь-яких номерів, а також на вихідні дзвінки на номери країни вашого перебування та українські номери. SMS можна надсилати на номери країни перебування та українські номери. Про особливості тарифікації дзвінків та SMS із країни перебування на інші напрямки – в розділі Більше про роумінг.

Є питання з послуг Київстар під час подорожі? Пишіть нам у Viber kv.st/viber

Тарифи та послуги за кордоном: *106#


Created with Sketch.
Created with Sketch.

Текстові повідомлення в Viber та WhatsApp – не тарифікуються

Детальніше Згорнути

Безлімітні месенджери в роумінгу

Спілкування у роумінгу стає ще доступнішим: безлімітно обмінюйтесь текстовими повідомленнями із друзями та рідними у Viber та WhatsApp без тарифікації та використання мегабайт.

Пропозиція починає діяти, якщо ви:
Знаходитесь у країнах першої або другої тарифної зони Успішно замовили пакет мегабайт за умовами роумінгу
Зверніть увагу, що пропозиція діє до 23:59:59 доби за київським часом, коли був замовлений пакет або ж до моменту використання мегабайтів із пакета.

Роумiнг у Французькій Полінезії

Як зателефонувати з Французької Полінезії в Україну? Залишатися на зв'язку з близькими в закордонних поїздках і відпустці допоможе роумінг від Київстар. Послуга не вимагає ніяких додаткових налаштувань, а спрацьовує на смартфоні автоматично, якщо не була вимкнена у налаштуваннях раніше.

Роумінг від Київстар дозволяє:

  • приймати вхідні дзвінки та телефонувати самостійно;
  • спілкуватися по зручним тарифам на дзвінки, вартість уточнюйте на сторінці послуги;
  • користуватися мобільним інтернетом;
  • отримувати та надсилати SMS-повідомлення.