Роумiнг на Гаїті

Роумінг не потрібно підключати. Щойно ви опинилися за кордоном – телефонуйте рідним, надсилайте SMS та вільно користуйтеся інтернетом, безлімітним Viber та WhatsApp, адже вигідні тарифи від Київстар починають діяти одразу.

Жодних додаткових налаштувань!

Цiни на роумiнг на Гаїті

Дзвінки (грн/хв) Iнтернет (грн/МБ) SMS (грн/шт)
  Гаїті 5,00 1,00 1,00
Плата знімається за пакет послуг у день користування. Перевірити кількість використаних хвилин, МБ та SMS за день *106*1*2#
5 хвилин за 25,00 грн
50 МБ за 50,00 грн
25 SMS 25,00 грн

Гаїті Столиця: Порт-о-Пренс Площа країни: 27750 км 2 Частина свiту: Північна Америка Телефонний код: + 509

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків. Під твердженням «роумінг доступний кожному» слід розуміти, що тарифи на роумінг, які набули чинності 12.12.2018 р., доступні всім абонентам, крім корпоративних, а також крім користувачів тарифного плану «Все за 175», та діють в мережах певних країн автоматично, без необхідності замовлення будь-яких послуг.

Послуги надаються пакетами хвилин, SMS та мегабайтів. Хвилини можна використати на вхідні дзвінки з будь-яких номерів, а також на вихідні дзвінки на номери країни вашого перебування та українські номери. SMS можна надсилати на номери країни перебування та українські номери. Про особливості тарифікації дзвінків та SMS із країни перебування на інші напрямки – в розділі Більше про роумінг.

Є питання з послуг Київстар під час подорожі? Пишіть нам у Viber kv.st/viber

Тарифи та послуги за кордоном: *106#


Created with Sketch.
Created with Sketch.

Текстові повідомлення в Viber та WhatsApp – не тарифікуються

Детальніше Згорнути

Безлімітні месенджери в роумінгу

Спілкування у роумінгу стає ще доступнішим: безлімітно обмінюйтесь текстовими повідомленнями із друзями та рідними у Viber та WhatsApp без тарифікації та використання мегабайт.

Пропозиція починає діяти, якщо ви:
Знаходитесь у країнах першої або другої тарифної зони Успішно замовили пакет мегабайт за умовами роумінгу
Зверніть увагу, що пропозиція діє до 23:59:59 доби за київським часом, коли був замовлений пакет або ж до моменту використання мегабайтів із пакета.

Роумінг на Гаїті

Збираєтесь за кордон, але хочете підтримувати зв'язок з тими, хто залишається вдома? Думаєте, як подзвонити з Гаїті в Україну? Рекомендуємо скористатися послугами нашого мобільного оператора, а саме:

  • тарифами на дзвінки для багатьох країн;
  • вигідними умовами для вихідних і вхідних дзвінків;
  • можливістю надсилати та приймати текстові повідомлення;
  • інтернетом на смартфоні в будь-який зручний час.

Перед від'їздом до іншої країни радимо перевірити налаштування свого телефону, тому що ви могли вимкнути автоматичний пошук мережі. Також ви можете отримати кошти на свій рахунок, якщо не встигли його поповнити. Про цю та інші додаткові послуги читайте на сторінці.