Роумiнг в Грузії (крім Абхазії і Південної Осетії)

Роумінг не потрібно підключати. Щойно ви опинилися за кордоном – телефонуйте рідним, надсилайте SMS та вільно користуйтеся інтернетом, безлімітним Viber та WhatsApp, адже вигідні тарифи від Київстар починають діяти одразу.

Жодних додаткових налаштувань!

Цiни на роумiнг в Грузії (крім Абхазії і Південної Осетії)

Дзвінки (грн/хв) Iнтернет (грн/МБ) SMS (грн/шт)
  Грузія (крім Абхазії і Південної Осетії) 2,50 0,5 1,00
Плата знімається за пакет послуг у день користування. Перевірити кількість використаних хвилин, МБ та SMS за день *106*1*2#
10 хвилин за 25,00 грн
100 МБ за 50,00 грн
25 SMS 25 грн

Грузія Столиця: Тбілісі Площа країни: 69700 км 2 Частина свiту: Азія Телефонний код: + 995

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків. Під твердженням «роумінг доступний кожному» слід розуміти, що тарифи на роумінг, які набули чинності 12.12.2018 р., доступні всім абонентам, крім корпоративних, а також крім користувачів тарифного плану «Все за 175», та діють в мережах певних країн автоматично, без необхідності замовлення будь-яких послуг.

Послуги надаються пакетами хвилин, SMS та мегабайтів. Хвилини можна використати на вхідні дзвінки з будь-яких номерів, а також на вихідні дзвінки на номери країни вашого перебування та українські номери. SMS можна надсилати на номери країни перебування та українські номери. Про особливості тарифікації дзвінків та SMS із країни перебування на інші напрямки – в розділі Більше про роумінг.

Є питання з послуг Київстар під час подорожі? Пишіть нам у Viber kv.st/viber

Тарифи та послуги за кордоном: *106#


Created with Sketch.
Created with Sketch.

Текстові повідомлення в Viber та WhatsApp – не тарифікуються

Детальніше Згорнути

Безлімітні месенджери в роумінгу

Спілкування у роумінгу стає ще доступнішим: безлімітно обмінюйтесь текстовими повідомленнями із друзями та рідними у Viber та WhatsApp без тарифікації та використання мегабайт.

Пропозиція починає діяти, якщо ви:
Знаходитесь у країнах першої або другої тарифної зони Успішно замовили пакет мегабайт за умовами роумінгу
Зверніть увагу, що пропозиція діє до 23:59:59 доби за київським часом, коли був замовлений пакет або ж до моменту використання мегабайтів із пакета.

Роумiнг у Грузії (крім Абхазії і Південної Осетії)

Хочете дізнатися, як подзвонити з Грузії в Україну? Для дзвінків з інших країн радимо використовувати роумінг від нашого оператора, тому що з послугою ви можете:

  • приймати вхідні дзвінки;
  • самостійно дзвонити близьким додому;
  • отримати доступ до мобільного інтернету;
  • замовити «Екстра гроші», якщо не встигли поповнити рахунок або кошти закінчилися раніше.

Вам також не треба нічого додатково налаштовувати, адже в телефонах працює автоматичний пошук мережі (якщо ви його не вимкнули раніше). З тарифами на дзвінки і повним списком країн можна ознайомитися на сторінці.