close
Обрати: регіон район

Роумiнг в Індії

Роумінг не потрібно підключати. Щойно ви опинилися за кордоном – телефонуйте рідним, надсилайте SMS та вільно користуйтеся інтернетом, безлімітним Viber та WhatsApp, адже вигідні тарифи від Київстар починають діяти одразу.

Жодних додаткових налаштувань!

Цiни на роумiнг в Індії

Дзвінки (грн/хв) Iнтернет (грн/МБ) SMS (грн/шт)
  Індія 4,00 0,60 1,00
Плата знімається за пакет послуг у день користування. Перевірити кількість використаних хвилин, МБ та SMS за день *106*1*2#
15 хвилин за 60 грн
100 МБ за 60 грн
25 SMS 25 грн

Індія Столиця: Делі Площа країни: 3287590 км 2 Частина свiту: Азія Телефонний код: + 91

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків. Під твердженням «роумінг доступний кожному» слід розуміти, що тарифи на роумінг, які набули чинності 12.12.2018 р., доступні всім абонентам, крім корпоративних, а також крім користувачів тарифного плану «Все за 175», та діють в мережах певних країн автоматично, без необхідності замовлення будь-яких послуг.

Послуги надаються пакетами хвилин, SMS та мегабайтів. Хвилини можна використати на вхідні дзвінки з будь-яких номерів, а також на вихідні дзвінки на номери країни вашого перебування та українські номери. SMS можна надсилати на номери країни перебування та українські номери. Про особливості тарифікації дзвінків та SMS із країни перебування на інші напрямки – в розділі Більше про роумінг.

Є питання з послуг Київстар під час подорожі? Пишіть нам у Viber kv.st/viber

Тарифи та послуги за кордоном: *106#


Інтернет і дзвінки за кордоном: як підключити

Стільниковий оператор Київстар пропонуємо своїм абонентам роумінг в Індії й інших країнах. Щоб залишатися на зв’язку, не треба нічого налаштовувати, адже в телефонах працює автоматичний пошук мережі. В пакет послуги входять:

  1. Можливість дзвонити близьким в Україну. 
  2. Мегабайти для мобільного інтернету.
  3. SMS-повідомлення.
  4. Спілкування з оператором по вайберу.
  5. «Екстра Гроші», якщо не встигли поповнити рахунок.
  6. Вибрати потрібний тариф можете тут.
Бізнесу