Роумiнг у Лівані

Роумінг не потрібно підключати. Щойно ви опинилися за кордоном – телефонуйте рідним, надсилайте SMS та вільно користуйтеся інтернетом, безлімітним Viber та WhatsApp, адже вигідні тарифи від Київстар починають діяти одразу.

Жодних додаткових налаштувань!

Цiни на роумiнг у Лівані

Дзвінки (грн/хв) Iнтернет (грн/МБ) SMS (грн/шт)
  Ліван 150,00 409,60 15,00
Плата знімається за пакет послуг у день користування. Перевірити кількість використаних хвилин, МБ та SMS за день *106*1*2#
15 хвилин за грн
100 МБ за грн
25 SMS грн

Ліван Столиця: Бейрут Площа країни: 10452 км 2 Частина свiту: Азія Телефонний код: + 961

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків. Під твердженням «роумінг доступний кожному» слід розуміти, що тарифи на роумінг, які набули чинності 12.12.2018 р., доступні всім абонентам, крім корпоративних, а також крім користувачів тарифного плану «Все за 175», та діють в мережах певних країн автоматично, без необхідності замовлення будь-яких послуг.

Послуги надаються пакетами хвилин, SMS та мегабайтів. Хвилини можна використати на вхідні дзвінки з будь-яких номерів, а також на вихідні дзвінки на номери країни вашого перебування та українські номери. SMS можна надсилати на номери країни перебування та українські номери. Про особливості тарифікації дзвінків та SMS із країни перебування на інші напрямки – в розділі Більше про роумінг.

Є питання з послуг Київстар під час подорожі? Пишіть нам у Viber kv.st/viber

Тарифи та послуги за кордоном: *106#


Created with Sketch.
Created with Sketch.

Текстові повідомлення в Viber та WhatsApp – не тарифікуються

Детальніше Згорнути

Безлімітні месенджери в роумінгу

Спілкування у роумінгу стає ще доступнішим: безлімітно обмінюйтесь текстовими повідомленнями із друзями та рідними у Viber та WhatsApp без тарифікації та використання мегабайт.

Пропозиція починає діяти, якщо ви:
Знаходитесь у країнах першої або другої тарифної зони Успішно замовили пакет мегабайт за умовами роумінгу
Зверніть увагу, що пропозиція діє до 23:59:59 доби за київським часом, коли був замовлений пакет або ж до моменту використання мегабайтів із пакета.

Роумiнг у Лівані

Виїхали за кордон, але не знаєте, як подзвонити з Лівану в Україну? Користуйтеся роумінгом від Київстар, з яким можна не тільки здійснювати дзвінки і надсилати повідомлення, але ще користуватися мегабайтами для мобільного інтернету.

Інші переваги роумінгу:

  • оптимальні тарифи на дзвінки з інших країн (можна вибрати один із варіантів);
  • «Екстра гроші», якщо не вистачає коштів на рахунку;
  • послуга «Передзвони мені», щоб надсилати повідомлення з проханням передзвонити;
  • сервіс «Довірена особа», щоб контролювати кошти, регулювати їх витрату і своєчасно поповнювати рахунок іншого абонента Київстар.