м. Київ
Виберіть місто

   Роумiнг в Об’єднаних Арабськiх Еміратах

   Роумінг не потрібно підключати. Щойно ви опинилися за кордоном – телефонуйте рідним, надсилайте SMS та вільно користуйтеся інтернетом, безлімітним Viber та WhatsApp, адже вигідні тарифи від Київстар починають діяти одразу.

   Жодних додаткових налаштувань!

   Цiни на роумiнг в Об’єднаних Арабськiх Еміратах

   Дзвінки (грн/хв) Iнтернет (грн/МБ) SMS грн/шт
     Об’єднані Арабські Емірати 5,00 1,00 1,00
   Плата знімається за пакет послуг у день користування. Перевірити кількість використаних хвилин, МБ та SMS за день *106*1*2#
   5 хвилин за 25,00 грн
   50 МБ за 50,00 грн
   25 SMS 25 грн

   ОАЕ Столиця: Абу Дабі Площа країни: 82880 км 2 Частина свiту: Азія Телефонний код: + 971

   Тарифи наведені з урахуванням усіх податків. Під твердженням «роумінг доступний кожному» слід розуміти, що тарифи на роумінг, які набули чинності 12.12.2018 р., доступні всім абонентам, крім корпоративних, а також крім користувачів тарифного плану «Все за 175», та діють в мережах певних країн автоматично, без необхідності замовлення будь-яких послуг.

   Послуги надаються пакетами хвилин, SMS та мегабайтів. Хвилини можна використати на вхідні дзвінки з будь-яких номерів, а також на вихідні дзвінки на номери країни вашого перебування та українські номери. SMS можна надсилати на номери країни перебування та українські номери. Про особливості тарифікації дзвінків та SMS із країни перебування на інші напрямки – в розділі Більше про роумінг.

   Є питання з послуг Київстар під час подорожі? Пишіть нам у Viber kv.st/viber

   Тарифи та послуги за кордоном: *106#


   + Безлімітні додатки у роумінгу

   Ми не знімаємо мегабайти за текстові повідомлення та аудіодзвінки в месенджерах, бронювання та користування картами через офіційні додатки.

   •  
   •  
   •  
   •  
   •  
   •  
   •  
   Детальніше Згорнути

   Безлім на месенджери, карти та сервіси в роумінгу

    

   • Telegram, Facebook messenger, Viber, WhatsApp — безлім діє на аудіодзвінки та текстові повідомлення. Відеодзвінки, а також голосові та відеоповідомлення в месенджерах — тарифікуються за стандартними умовами.
   • Google Maps и Apple Maps — безлімітний трафік діє лише на карти. За навігацію мегабайти зніматимуться.

    

   Пропозиція діятиме, якщо ви:
   знаходитесь у країні першої або другої тарифної зони почали використовувати денний пакет мегабайтів або підключили будь-який пакет роумінгу (Ідеальний, Простий, Комфортний)
   Будь ласка, зверніть увагу.

   Якщо ви користуєтеся звичайними умовами роумінгу — пропозиція буде активною до 23:59 (за київським часом) того дня, коли замовили денний пакет мегабайтів чи поки ви не використали всі мегабайти з пакета.

   Якщо ви підключили Ідеальний, Простий або Комфортний роумінг — пропозиція буде активною до кінця дії оплаченого пакета.

   Роумінг в ОАЕ для абонентів Київстар 

   Збираєтесь у відпустку чи ділову поїздку? Тоді зарання подумайте про послугу роумінгу від нашого оператора. Додатково підключати сервіс не треба, тому що в телефонах працює автоматичний пошук мережі в іншій країні, якщо користувач сам його не відключав. Так ви будете весь час на зв’язку зі своїми близькими, зможете здійснювати дзвінки й отримаєте мегабайти для мобільного інтернету. 

   Не поповнив рахунок: є вихід 

   Якщо перед від’їздом забули чи не встигли це зробити, допомогти зможе послуга «Екстра Гроші» чи зареєстрована в системі банківська картка через комбінацію *134#. Ви також зможете отримати консультацію працівника компанії чи уточнити інформацію про тариф навіть знаходячись за кордоном.