Роумiнг в Об’єднаних Арабськiх Еміратах

Роумінг не потрібно підключати. Щойно ви опинилися за кордоном – телефонуйте рідним, надсилайте SMS та вільно користуйтеся інтернетом, безлімітним Viber та WhatsApp, адже вигідні тарифи від Київстар починають діяти одразу.

Жодних додаткових налаштувань!

Цiни на роумiнг в Об’єднаних Арабськiх Еміратах

Дзвінки (грн/хв) Iнтернет (грн/МБ) SMS (грн/шт)
  Об’єднані Арабські Емірати 5,00 1,00 1,00
Плата знімається за пакет послуг у день користування. Перевірити кількість використаних хвилин, МБ та SMS за день *106*1*2#
5 хвилин за 25,00 грн
50 МБ за 50,00 грн
25 SMS 25 грн

ОАЕ Столиця: Абу Дабі Площа країни: 82880 км 2 Частина свiту: Азія Телефонний код: + 971

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків. Під твердженням «роумінг доступний кожному» слід розуміти, що тарифи на роумінг, які набули чинності 12.12.2018 р., доступні всім абонентам, крім корпоративних, а також крім користувачів тарифного плану «Все за 175», та діють в мережах певних країн автоматично, без необхідності замовлення будь-яких послуг.

Послуги надаються пакетами хвилин, SMS та мегабайтів. Хвилини можна використати на вхідні дзвінки з будь-яких номерів, а також на вихідні дзвінки на номери країни вашого перебування та українські номери. SMS можна надсилати на номери країни перебування та українські номери. Про особливості тарифікації дзвінків та SMS із країни перебування на інші напрямки – в розділі Більше про роумінг.

Є питання з послуг Київстар під час подорожі? Пишіть нам у Viber kv.st/viber

Тарифи та послуги за кордоном: *106#


Created with Sketch.
Created with Sketch.

Текстові повідомлення в Viber та WhatsApp – не тарифікуються

Детальніше Згорнути

Безлімітні месенджери в роумінгу

Спілкування у роумінгу стає ще доступнішим: безлімітно обмінюйтесь текстовими повідомленнями із друзями та рідними у Viber та WhatsApp без тарифікації та використання мегабайт.

Пропозиція починає діяти, якщо ви:
Знаходитесь у країнах першої або другої тарифної зони Успішно замовили пакет мегабайт за умовами роумінгу
Зверніть увагу, що пропозиція діє до 23:59:59 доби за київським часом, коли був замовлений пакет або ж до моменту використання мегабайтів із пакета.

Роумінг в ОАЕ для абонентів Київстар 

Збираєтесь у відпустку чи ділову поїздку? Тоді зарання подумайте про послугу роумінгу від нашого оператора. Додатково підключати сервіс не треба, тому що в телефонах працює автоматичний пошук мережі в іншій країні, якщо користувач сам його не відключав. Так ви будете весь час на зв’язку зі своїми близькими, зможете здійснювати дзвінки й отримаєте мегабайти для мобільного інтернету. 

Не поповнив рахунок: є вихід 

Якщо перед від’їздом забули чи не встигли це зробити, допомогти зможе послуга «Екстра Гроші» чи зареєстрована в системі банківська картка через комбінацію *134#. Ви також зможете отримати консультацію працівника компанії чи уточнити інформацію про тариф навіть знаходячись за кордоном.