Роумiнг в Росії

Роумінг не потрібно підключати. Щойно ви опинилися за кордоном – телефонуйте рідним, надсилайте SMS та вільно користуйтеся інтернетом, безлімітним Viber та WhatsApp, адже вигідні тарифи від Київстар починають діяти одразу.

Жодних додаткових налаштувань!

Цiни на роумiнг в Росії

Дзвінки (грн/хв) Iнтернет (грн/МБ) SMS (грн/шт)
  Росія 2,50 0,5 1,00
Плата знімається за пакет послуг у день користування. Перевірити кількість використаних хвилин, МБ та SMS за день *106*1*2#
10 хвилин за 25,00 грн
100 МБ за 50,00 грн
25 SMS 25 грн

Російська Федерація Столиця: Москва Площа країни: 17125191 км 2 Частина свiту: Європа Телефонний код: + 7

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків. Під твердженням «роумінг доступний кожному» слід розуміти, що тарифи на роумінг, які набули чинності 12.12.2018 р., доступні всім абонентам, крім корпоративних, а також крім користувачів тарифного плану «Все за 175», та діють в мережах певних країн автоматично, без необхідності замовлення будь-яких послуг.

Послуги надаються пакетами хвилин, SMS та мегабайтів. Хвилини можна використати на вхідні дзвінки з будь-яких номерів, а також на вихідні дзвінки на номери країни вашого перебування та українські номери. SMS можна надсилати на номери країни перебування та українські номери. Про особливості тарифікації дзвінків та SMS із країни перебування на інші напрямки – в розділі Більше про роумінг.

Є питання з послуг Київстар під час подорожі? Пишіть нам у Viber kv.st/viber

Тарифи та послуги за кордоном: *106#


Created with Sketch.
Created with Sketch.

Текстові повідомлення в Viber та WhatsApp – не тарифікуються

Детальніше Згорнути

Безлімітні месенджери в роумінгу

Спілкування у роумінгу стає ще доступнішим: безлімітно обмінюйтесь текстовими повідомленнями із друзями та рідними у Viber та WhatsApp без тарифікації та використання мегабайт.

Пропозиція починає діяти, якщо ви:
Знаходитесь у країнах першої або другої тарифної зони Успішно замовили пакет мегабайт за умовами роумінгу
Зверніть увагу, що пропозиція діє до 23:59:59 доби за київським часом, коли був замовлений пакет або ж до моменту використання мегабайтів із пакета.

Як зателефонувати з Росії в Україну

Якщо ви перебуваєте за кордоном і виникає необхідність зателефонувати або прийняти вхідний дзвінок із України, користуйтеся роумінгом від Київстар без додаткових підключень. Оператор надає клієнтам роумінг у Росії та інших країнах, що дозволяє:

  • дзвонити та приймати вхідні дзвінки з мобільного;
  • відправляти та отримувати SMS-повідомлення;
  • користуватися інтернетом;
  • надсилати та одержувати текстові повідомлення у WhatsApp і Viber без тарифікації, якщо ви замовили пакет з мегабайтами за умовами роумінгу.

Переваги роумінгу від Київстар

Щоб залишатися на зв'язку зі своїми близькими, не треба додатково підключати послугу, адже в смартфонах працює автоматичний пошук мережі, якщо користувач сам його не відключив. Повний список країн за групами шукайте на сайті, де також вказуються точні тарифи. Якщо перед від'їздом забули або не встигли поповнити рахунок, скористайтеся послугою «Екстра гроші» або заздалегідь зареєстрованою у системі банківською карткою через запит *134#. Також абоненти оператора можуть отримати консультацію спеціаліста компанії навіть перебуваючи за кордоном.