close
Обрати: регіон район

Роумiнг в США

Роумінг не потрібно підключати. Щойно ви опинилися за кордоном – телефонуйте рідним, надсилайте SMS та вільно користуйтеся інтернетом, безлімітним Viber та WhatsApp, адже вигідні тарифи від Київстар починають діяти одразу.

Жодних додаткових налаштувань!

Цiни на роумiнг в США

Дзвінки (грн/хв) Iнтернет (грн/МБ) SMS (грн/шт)
  США 2,00 0,35 1,00
Плата знімається за пакет послуг у день користування. Перевірити кількість використаних хвилин, МБ та SMS за день *106*1*2#
15 хвилин за 30 грн
100 МБ за 35 грн
25 SMS 25 грн

Сполучені Штати Америки Столиця: Вашингтон Площа країни: 9826675 км 2 Частина свiту: Північна Америка Телефонний код: + 1

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків. Під твердженням «роумінг доступний кожному» слід розуміти, що тарифи на роумінг, які набули чинності 12.12.2018 р., доступні всім абонентам, крім корпоративних, а також крім користувачів тарифного плану «Все за 175», та діють в мережах певних країн автоматично, без необхідності замовлення будь-яких послуг.

Послуги надаються пакетами хвилин, SMS та мегабайтів. Хвилини можна використати на вхідні дзвінки з будь-яких номерів, а також на вихідні дзвінки на номери країни вашого перебування та українські номери. SMS можна надсилати на номери країни перебування та українські номери. Про особливості тарифікації дзвінків та SMS із країни перебування на інші напрямки – в розділі Більше про роумінг.

Є питання з послуг Київстар під час подорожі? Пишіть нам у Viber kv.st/viber

Тарифи та послуги за кордоном: *106#


Роумінг у США: зручні тарифи від Київстар

Перед поїздкою в Америку перевірте свій смартфон, щоб залишатися на зв’язку в іншій країні. Зазвичай телефони автоматично підтримують послугу, якщо ви не відключили її раніше. Плата знімається в день користування, а подивитися залишок хвилин можна через комбінацію *106*1*2#.Наш оператор пропонує пакет, в який входять:

  • вихідні й вхідні дзвінки;
  • мобільний інтернет (вартість залежить від кількості мегабайтів);
  • SMS-повідомлення;
  • сервіс «Екстра гроші», якщо на рахунку закінчились кошти.
Бізнесу