Роумiнг у Суринамі

Роумінг не потрібно підключати. Щойно ви опинилися за кордоном – телефонуйте рідним, надсилайте SMS та вільно користуйтеся інтернетом, безлімітним Viber та WhatsApp, адже вигідні тарифи від Київстар починають діяти одразу.

Жодних додаткових налаштувань!

Цiни на роумiнг у Суринамі

Дзвінки (грн/хв) Iнтернет (грн/МБ) SMS (грн/шт)
  Суринам 50,00 122,88 8,00
Плата знімається за пакет послуг у день користування. Перевірити кількість використаних хвилин, МБ та SMS за день *106*1*2#
15 хвилин за грн
100 МБ за грн
25 SMS грн

Суринам Столиця: Паpамаpібо Площа країни: 163820 км 2 Частина свiту: Південна Америка Телефонний код: + 597

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків. Під твердженням «роумінг доступний кожному» слід розуміти, що тарифи на роумінг, які набули чинності 12.12.2018 р., доступні всім абонентам, крім корпоративних, а також крім користувачів тарифного плану «Все за 175», та діють в мережах певних країн автоматично, без необхідності замовлення будь-яких послуг.

Послуги надаються пакетами хвилин, SMS та мегабайтів. Хвилини можна використати на вхідні дзвінки з будь-яких номерів, а також на вихідні дзвінки на номери країни вашого перебування та українські номери. SMS можна надсилати на номери країни перебування та українські номери. Про особливості тарифікації дзвінків та SMS із країни перебування на інші напрямки – в розділі Більше про роумінг.

Є питання з послуг Київстар під час подорожі? Пишіть нам у Viber kv.st/viber

Тарифи та послуги за кордоном: *106#


Created with Sketch.
Created with Sketch.

Текстові повідомлення в Viber та WhatsApp – не тарифікуються

Детальніше Згорнути

Безлімітні месенджери в роумінгу

Спілкування у роумінгу стає ще доступнішим: безлімітно обмінюйтесь текстовими повідомленнями із друзями та рідними у Viber та WhatsApp без тарифікації та використання мегабайт.

Пропозиція починає діяти, якщо ви:
Знаходитесь у країнах першої або другої тарифної зони Успішно замовили пакет мегабайт за умовами роумінгу
Зверніть увагу, що пропозиція діє до 23:59:59 доби за київським часом, коли був замовлений пакет або ж до моменту використання мегабайтів із пакета.

Роумінг у Суринамі

Готуєтеся до відпустки або відрядження за кордоном, але досі думаєте, як подзвонити з Суринаму в Україну? Це правильно, адже зараз важливо залишатися на зв'язку з близькими в будь-якій країні. Оператор Київстар пропонує своїм абонентам доступні тарифи на дзвінки в роумінгу без додаткових налаштувань.

З нашим роумінгом ви зможете приймати вхідні дзвінки, самостійно зв'язуватися з близькими в Україні, надсилати і приймати текстові повідомлення, а також користуватися мобільним інтернетом. А якщо на рахунку не вистачає коштів, замовляйте послугу «Екстра гроші».