20 хвилин на інші мобільні

Підключення послуги «20 хвилин на інші мобільні» доступно до 06.04.2016 року включно.

Послуга надається лише абонентам передплаченого зв'язку.

Підключайте послугу «20 хвилин на інші мобільні» і дзвоніть на номери абонентів інших мобільних операторів України безкоштовно — не оплачуючи тривалість розмов і без плати за з’єднання!

Тарифікація

Назва послуги

Кількість хвилин на тиждень для дзвінків на номери абонентів інших мобільних операторів України

Вартість підключення, грн

Щотижнева абонентна плата, грн

20 хвилин на інші мобільні

20

0

5

Тарифи наведені в гривнях, з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.

Одночасно з підключенням послуги відбувається нарахування пакетних хвилин та зняття абонентної плати.
Пакетні хвилини діють тиждень з моменту замовлення, до наступного нарахування абонентної плати. Наприклад: послуга замовлена та підключена 07.08.2014 (четвер), пакетні хвилини можна використати до кінця дня 13.08.2014 (середа).
Пакетні хвилини можуть використовуватись виключно на території України. Замовити послугу «20 хвилин на інші мобільні» можна необмежену кількість разів, раніше нараховані пакетні хвилини анулюються. При повторному замовленні, а також при відключенні послуги, невикористані пакетні хвилини анулюються.

Підключення

Канал замовлення послуги

Підключити послугу

Відключити послугу

Перевірка залишку хвилин та терміну дії

IVR

477*205

-

USSD

*205*1#

*205*0#

*149#

Мій Київстар

+

+

-

Зверніть увагу! В тарифних планах «Вільний Київстар на всі мережі», «Вільний Київстар в мережі», «Вільний Київстар в мережі. Регіон 1», «Вільний Київстар в мережі. Регіон 2», «Вільний Київстар в мережі. Регіон 3», «Вільний Київстар в Інтернеті», «Вільний Київстар в Інтернеті. Регіон 1», «Вільний Київстар в Інтернеті. Регіон 2», «Вільний Київстар в Інтернеті. Регіон 3», «15 копійок», «15 копійок легкий», «5 копійок», «5 копійок легкий», «5+0», «5+0 легкий», «5+0 Новий», «5+0 Новий легкий», «Альо квартал! Мій регіон», «Бомба», «Бомба легкий», «Друг», «Комфорт», «Комфорт +», «Єдина країна», «Єдина країна легкий», «Супер Київстар», «Супер Київстар. Великий край», «Супер Київстар. Мій край», «Ультракомфорт», «Улюблена країна», «Інтернет 3G», «Датчик», «Супер турист», «29», «29 +», «Прості речі», Київстар. Вільне спілкування послуга недоступна через технічну несумісність із послугою.