Увага! Тариф закритий для підключення. Ознайомтеся з нашими новими тарифами на наступній сторінці.

Комфорт 50

50
абонплата грн/міс
Дзвінки в мережі Київстар
Безлiм
Iнтернет
100 МБ/день
Дзвінки на інші мобільні
50 хв/міс
SMS на українські номери
250 SMS/міс

Детальна інформація

Вартість послуг зв’язку понад нетарифікований обсяг і поза межами території дії тарифного плану, грн
Вартість хвилини дзвінка на номери мереж всіх операторів мобільного зв’язку України, крім «Київстар», грн0,50 грн
Вартість хвилини дзвінка на номери фіксованого зв’язку, грн1,35 грн
Відправлення 1 MMS на номери українських операторів зв’язку, грн1,00 грн
Відправлення 1 SMS на номери іноземних операторів зв’язку, грн2,20 грн
Відправлення 1 MMS на номери іноземних операторів зв’язку, грн.5,00 грн
Тарифи наведені у гривнях з урахуванням ПДВ станом на 26.03.2015 року та збору до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.

50 хвилин у тарифному плані Київстар Комфорт 50 можна витратити, телефонуючи на номери всіх мереж мобільного та фіксованого зв’язку України.

Для перевірки залишку нетарифікованого обсягу послуг у поточному місяці наберіть на мобільному телефоні *112#.

Тарифікація дзвінків є посекундною та здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови, секунди з другої по шістдесяту кожної хвилини розмови не тарифікуються.

Після того, як вичерпаються всі мегабайти, що входять до вашого тарифного плану, ви автоматично отримаєте додатковий пакет 50 МБ вартістю 3 грн. Максимальна кількість додаткових пакетів на добу – 4.

Після того, як вичерпаються всі тарифні та додаткові мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю – 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.

  • Перевірити витрачені мегабайти з додаткових пакетів – *252#
  • Перевірити умови вашого тарифного плану – 477*1

Територія дії тарифного плану

Тарифний план «Київстар Комфорт 50» діє у межах, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернівецької та Чернігівської областей, а також районів:

Волинська: Ківерцівський, Луцький;

Дніпропетровська: Межівський, Павлоградський (включаючи м. Павлоград, м. Тернівка), Петропавлівський (включаючи м. Першотравенськ), Покровський, Юр’ївський;

Закарпатська: Берегівський, Великоберезнянський, Воловецький, Мукачівський, Перечинський, Свалявський, Ужгородський (включаючи м. Чоп);

Івано-Франківська: Галицький, Городенківський, Долинський, Калуський, Коломийський, Рогатинський, Снятинський, Тисменицький (включаючи м. Івано-Франківськ), Тлумацький;

Львівська: Бродівський, Сколівський, Стрийський (включаючи м. Моршин), Турківський;

Одеська: Ананьївський, Балтський, Березівський, Білгород-Дністровський (включаючи м. Білгород-Дністровький), Біляївський (включаючи м. Теплодар), Великомихайлівський, Іванівський, Кодимський, Котовський (включаючи м. Котовськ), Комінтернівський (м. Южне), Красноокнянський, Любашівський, Миколаївський (включаючи смт. Миколаївка), Овідіопольський (включаючи м. Іллічівськ, м. Одеса), Роздільнянський, Савранський, Фрунзівський, Ширяївський;

Рівненська: Демидівський, Дубенський, Млинівський, Радивілівський;

Черкаська: Кам’янський, Смілянський, Черкаський, Чигиринський

Тарифікація послуг під час перебування за межами вказаних територій не змінюється, якщо Ви не здійсните або не приймете жодного дзвінка. Також, тарифи є незмінними протягом двох діб після вихідного чи вхідного дзвінка на новому місці перебування поза межами домашнього регіону. Починаючи з 3-го дня дзвінки на інші мобільні мережі – 0,50 грн/хв.

Зверніть увагу

Нетарифіковані хвилини для дзвінків на номери інших операторів мобільного та фіксованого зв’язку України можуть бути використані на території дії тарифного плану. У разі виїзду за межі вказаних областей (районів), вартість хвилини дзвінка на номери абонентів інших операторів мобільного зв’язку України – 0,50 грн. Інші тарифи діють незалежно від території перебування абонента.

Детальніше Згорнути