Увага! Тариф закритий для підключення. Ознайомтеся з нашими новими тарифами на наступній сторінці.

Комфорт 70

90
абонплата грн/міс
Дзвінки в мережі Київстар
Безлiм
Iнтернет
100 МБ/день
Дзвінки на інші мобільні
250 хв/міс
SMS на українські номери
500 SMS/міс

Детальна інформація

Вартість послуг зв’язку понад нетарифікований обсяг і поза межами території дії тарифного плану, грн
Вартість хвилини дзвінка на номери мереж всіх операторів мобільного зв’язку України, крім «Київстар», грн0,50 грн
Вартість хвилини дзвінка на номери фіксованого зв’язку, грн1,35 грн
Відправлення 1 MMS на номери українських операторів зв’язку, грн1,00 грн
Відправлення 1 SMS на номери іноземних операторів зв’язку, грн2,20 грн
Відправлення 1 MMS на номери іноземних операторів зв’язку, грн.5,00 грн
Мобільний інтернет, грн*3,00 (50 МБ)
Тарифи наведені у гривнях з урахуванням ПДВ станом на 01.02.2016 року та збору до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ. Сума податкового зобов’язання встановлюється чинним законодавством України; у разі внесення змін до нього вартість послуг «Київстар» змінюватиметься.

250 хвилин у тарифному плані Київстар Комфорт 70 можна витратити, телефонуючи на номери всіх мереж мобільного та фіксованого зв’язку України.

Для перевірки залишку нетарифікованого обсягу послуг у поточному місяці наберіть на мобільному телефоні *112#.

Тарифікація дзвінків є посекундною та здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови, секунди з другої по шістдесяту кожної хвилини розмови не тарифікуються.

* Якщо ви вичерпали всі мегабайти, що входять до вашого тарифного плану, та бажаєте далі отримувати послуги - просто продовжуйте користуватися інтернетом, і вам будуть надані 5 додаткових пакетів по 50 МБ вартістю 3,00 грн кожний. Після вичерпання кожного пакету підключається наступний, якщо ви продовжуєте користуватися інтернетом. Дізнайтеся, куди витрачаються мегабайти.

Після того, як вичерпаються всі мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю - 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.

  • Перевірити витрачені за добу мегабайти з додатковіх пакетів - *252#
  • Перевірити умови вашого тарифного плану - 477*1

Територія дії тарифного плану

Тарифний план «Київстар Комфорт 70» діє у межах АР Крим, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської, Чернівецької, Чернігівської та Херсонської областей, а також районів:

Волинської області (Ківерцівського, Луцького);

Дніпропетровської області (Межівського, Павлоградського, Петропавлівського, Покровського, Юр’ївського);

Закарпатської області (Берегівського, Великоберезнянського, Воловецького, Мукачівського, Перечинського, Свалявського, Ужгородського);

Івано-Франківської області (Галицького, Городенківського, Долинського, Калуського, Коломийського, Рогатинського, Снятинського, Тисменицького, Тлумацького);

Львівської області (Бородівського, Сколівського, Стрийського, Турківського);

Одеської області (Ананьївського, Балтського, Березівського, Білгород-Дністровського, Біляївського, Великомихайлівського, Іванівського, Кодимського, Комінтернівського, Котовського, Красноокнянського, Любашівського, Миколаївського, Овідіопольського, Роздільнянського, Савранського, Фрунзівського, Ширяївського);

Рівненської області (Демидовський, Дубенського, Млинівського, Радивилівського);

Черкаської області (Кам’янського, Смілянського, Черкаського, Чигиринського районів).

Тарифікація послуг під час перебування за межами вказаних територій не змінюється, якщо Ви не здійсните або не приймете жодного дзвінка. Також, тарифи є незмінними протягом двох діб після вихідного чи вхідного дзвінка на новому місці перебування поза межами домашнього регіону. Починаючи з 3-го дня дзвінки на інші мережі – 0,50 грн/хв.

Зверніть увагу

Нетарифіковані хвилини для дзвінків на номери інших операторів мобільного та фіксованого зв’язку України можуть бути використані на території дії тарифного плану. У разі виїзду за межі вказаних областей (районів), вартість хвилини дзвінка на номери абонентів інших операторів мобільного та фіксованого зв’язку України – 0,50 грн. Інші тарифи діють незалежно від території перебування абонента.

Особливості підключення та додаткові послуги

  • Абоненти передплаченого зв’язку «Київстар» можуть перейти на тариф «Київстар Комфорт 70» зі збереженням номера, скориставшись послугою «Міграція».
  • Контрактні абоненти мережі «Київстар» можуть змінити свій тарифний план у Центрі обслуговування абонентів, а також зателефонувавши на номер 477*1 чи скориставшись системою «Мій Київстар» - http://my.kyivstar.ua.
  • Абоненти інших українських операторів можуть розпочати обслуговування в мережі «Київстар» з новим номером. Щоб не пропустити дзвінки на свій попередній номер, рекомендуємо скористатися безкоштовною послугою «Комфортний перехід».
  • Розмовляйте зараз – сплачуйте потім! З послугою «Відстрочка платежу» Ви можете користуватися усіма послугами зв’язку і не турбуватись про відключення номера, а сплачувати пізніше. Підключення та користування послугою «Відстрочка платежу» не тарифікуються.

Важливо! Плата за підключення тарифного плану «Київстар Комфорт 70» складає 90 грн та стягується в день підключення. При цьому в перший місяць обслуговування абонентна плата не стягується. У подальшому щомісячна абонентна плата нараховується щоденно рівними частинами, пропорційно кількості днів у календарному місяці.

Мінімальний строк дії тарифного плану «Київстар Комфорт 70» становить 30 днів із дня його запуску для підключення. Після закінчення цього строку оператор має право змінити тарифи у порядку, встановленому чинним законодавством України.

Умови надання телекомунікаційних послуг ПрАТ «Київстар» оприлюднені на сайті www.kyivstar.ua.

У зв’язку з технічними особливостями телекомунікаційної мережі «Київстар» у деяких випадках можлива некоректна тарифікація дзвінків на відстані до 10 км від адміністративних меж вказаних територій.

 
Детальніше Згорнути