Увага! Тариф закритий для підключення. Ознайомтеся з нашими новими тарифами на наступній сторінці.

Вільна мережа

1.75
абонплата грн/день
Iнтернет
20 МБ за 3 грн
Дзвінки в мережі Київстар
Безлiм
Дзвінки на інші мобільні
0,60 грн/хв
SMS на українські номери
50 SMS за 1 грн
SMS на номери інших країн
2,20 грн/шт
MMS на українські номери
1,00 грн/шт
MMS на номери інших країн
5,00 грн/шт
Дзвінки на міські номери
1,75 грн/хв

Умови користування тарифом

 • До першого поповнення рахунку на суму від 50 грн одним платежем діє тариф 0,50 грн/хв при дзвінках абонентам Київстар.

  Після поповнення рахунку на суму від 50 грн одним платежем розпочинається нарахування щоденної абонплати та надання безлімітних дзвінків у мережі «Київстар». У подальшому нарахування абонплати відбувається щодня з 00:00 до 03:00 (без подальших обов’язкових регулярних поповнень).

 • Якщо у момент зняття чергової щоденної абонплати на рахунку недостатньо коштів, плата не справляється. Абонплату буде знято автоматично після поповнення рахунку будь-яким способом, в тому числі й за допомогою послуги «Переказ коштів».

 • Надіславши абонентам будь-яких мобільних операторів перші 50 SMS впродовж дня, продовжуйте надсилати їх ще в разі необхідності, сплачуючи 1,00 грн за кожні наступні 10 SMS. Починаючи лише з 1001-го повідомлення, тарифікуватиметься кожне SMS-повідомлення окремо, його вартість становитиме 1 грн. Для перевірки кількості надісланих протягом дня SMS з поточного пакета (50 чи 10 SMS) наберіть *112#.

  Після використання пакета 20 МБ впродовж дня, автоматично надається наступний пакет 20 МБ вартістю 3,00 грн. Користуючись доступом до мережі Інтернет впродовж дня можливо отримати не більше 10-ти таких пакетів, після їх повного використання доступ до мережі Інтернет не оплачується. Для перевірки кількості використаних МБ з поточного пакета наберіть *112#.

Умови тарифного плану з підключеною опцією «-20%»

Умови тарифного плану з підключеною опцією «-33%»

Додаткова інформація

 • Тарифний план діє по всій Україні, за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження або здійснюють їх не в повному обсязі.
 • Програма подяки «Київстар Клуб» не поширюється на абонентів, що обслуговуються за умовами тарифного плану «Вільна мережа». Після переходу на цей тарифний план бонусні кошти, що були нараховані раніше за програмою подяки, будуть анульовані. Також анулюються бонусні кошти, які були нараховані за умовами інших тарифних планів, послуг і акцій (за виключенням бонусних коштів, нарахованих за умовами послуг «Екстра гроші» та «Домашній Інтернет»).
 • Разом із підключенням тарифного плану «Вільна мережа» надається послуга «Ді-Джингл». Послуга надається на акційний період — 32 дні. Впродовж них послуга не тарифікується. За бажанням, можна подовжити користування послугою на загальних умовах, про що буде повідомлено вхідним дзвінком з номеру 465 за сім днів до завершення акційного періоду.
 • Тарифікація дзвінків здійснюється у першу секунду кожної хвилини розмови в розмірі зазначеної вартості хвилини. Секунди з другої по шістдесяту не тарифікуються.
 • Цей тарифний план призначений та може бути застосований виключно для абонентів, що обслуговуються знеособлено.
 • Мінімальний строк дії тарифного плану «Вільна мережа» —30 днів з дня його запуску для підключення. Після закінчення цього строку оператор має право змінити тарифи у порядку, встановленому чинним законодавством України.
 • Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів станом на 01.10.2016 р.
Детальніше Згорнути