Увага! Тариф закритий для підключення. Ознайомтеся з нашими новими тарифами на наступній сторінці.

5+0 Новий!

2.19
абонплата грн/день
Iнтернет
5 МБ на день
Дзвінки в мережі Київстар
100 хв на день
Дзвінки на інші мобільні
0,06 грн/хв
SMS на українські номери
0,60 грн/шт
ПослугаПлата
Плата за з'єднання при дзвінках на номери Київстар та фіксованого зв'язку Українивідсутня
Плата за з'єднання при дзвінках на номери інших операторів мобільного зв'язку України0,30 грн
Вартість дзвінка на телефонні номери абонентів окремої групи тарифних планів***, грн0 (кількість хвилин необмежена)*
Вартість дзвінка на номери абонентів «Київстар», грн0 (в межах 100 хвилин на день)*
Вартість дзвінка на номери абонентів інших операторів мобільного зв'язку України, грн0,06 (в межах 30 хвилин на день)*
Мобільний інтернет, грн**0 (у межах 5 МБ на день)*
Мобільний інтернет, грн**3,00 (50 МБ)
Щоденна абонентна плата, грн2,19
Вартість дзвінка на номери абонентів фіксованого зв'язку україни, грн1,75
Відправлення 1 SMS на номери українських операторів мобільного зв'язку, грн0,60
Відправлення MMS на номери українських операторів мобільного зв'язку, перше/кожне наступне, грн1,06*/0,53

* Тарифні хвилини і мегабайти надаються в рахунок абонентної плати, яка становить 2,19 грн/день. Списання кожної окремої хвилини, що надається в межах щоденного обсягу тарифних хвилин, здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови. Після вичерпання тарифних хвилин у межах зазначеної кількості кожна наступна хвилина коштуватиме 0,85 грн. Вартість першої секунди кожної хвилини розмови дорівнює вказаній вартості хвилини. Вартість всіх наступних секунд зазначеної хвилини в межах розмови включена до вартості такої першої секунди розмови. Щодня нараховується 5 тарифних мегабайтів для традиційного доступу до мережі Інтернет із терміном дії до кінця доби, протягом якої вони були нараховані. Вартість 1 SMS на номери іноземних операторів мобільного зв'язку, грн — 2,20. Вартість 1 MMS на номери іноземних операторів мобільного зв'язку, грн — 5,31. Увага! Тарифні/ акційні мегабайти використовуються для доступу до iнтернету через точку доступу www.ab.kyivstar.net.

** Якщо ви вичерпали всі мегабайти, що входять до вашого тарифного плану, та бажаєте далі отримувати послуги – просто продовжуйте користуватися інтернетом, і вам будуть надані 4 пакети по 50 МБ вартістю 3,00 грн кожний. Після вичерпання кожного пакета підключається наступний, якщо ви продовжуєте користуватися інтернетом. Дізнайтеся, куди витрачаються мегабайти.

Після того, як вичерпаються всі мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю – 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.

  • Перевірити витрачені за добу мегабайти – *252#
  • Перевірити умови вашого тарифного плану – 477*1

*Назви тарифних планів: Бомба, Дзвони всім, Прорив, 5+0 Новий, Безлім + Київстар, Альо, Квартал!, Альо, Квартал! Мій регіон, Стайл. Мій регіон.

Термін дії обсягу послуг який надається в рахунок щоденної абонентної плати змінюється і буде діяти до наступного нарахування об'єму послуг, який за умовами вашого тарифного плану надається щоденно з 00:00 до 03:00!

Якщо на рахунку недостатньо коштів для зняття абонплати, тарифні та нетарифікованні хвилини не нараховуються. Після поповнення рахунку ви можете самостійно позачергово замовити щоденний обсяг нетарифікованних послуг, відправивши USSD-запит *477*202# або зателефонувавши за номером 477, після чого зніметься абонента плата та відбудеться нарахування обсягу тарифних хвилин.

Нарахування тарифних хвилин та мегабайтів відбувається щоденно у період з 00:00 до 03:00. Одночасно з нарахуванням тарифних хвилин та мегабайтів знімається абонентна плата. Якщо у вас недостатньо коштів на рахунку, абонентна плата не знімається, а тарифні хвилини та мегабайти не нараховуються. При поповненні рахунку, абонентна плата за дні, за які вона не була нарахована, не знімається.

Перевірити залишок доступних тарифних хвилин можна за допомогою USSD команди *112#

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів.

Детальніше Згорнути