Увага! Тариф закритий для підключення. Ознайомтеся з нашими новими тарифами на наступній сторінці..
Київстар Смартфон Екстра (регіон 2)
120
абонплата грн/міс
Дзвінки в мережі Київстар
Безлiм
Інтернет
2500 МБ
Дзвінки на інші мобільні
200 хв
Дзвінки за кордон
10 хв
SMS на українські номери
500 SMS
SMS на номери іноземних операторів
2,20 грн/SMS
MMS на номери українських операторів
1,00 грн/MMS
MMS на номери іноземних операторів
5,00 грн/MMS
Дзвінки на міські номери
1,50 грн/хв

З даним тарифним планом ви зможете бути онлайн цілодобово, не витрачаючи пакетні мегабайти на доступ до соціальних мереж Facebook, Twitter, «ВКонтакте» та «Одноклассники». Для цього користуйтеся мобільними чи веб-версіями сайтів та офіційними додатками для смартфонів і планшетів. Ці умови не діють, якщо застосовується браузер Opera та/або режим приватного перегляду (інкогніто). Технічний трафік, а також трафік, який генерують лічильники, cookie та рекламні банери на веб-версіях соцмереж, тарифікуються згідно з умовами тарифного плану абонента. При переході за посиланням на інші ресурси (наприклад, перегляд ролика з Youtube на Facebook), передача даних також тарифікується за умовами тарифного плану.

Рекомендована сума поповнення рахунку для тарифного плану «Київстар Смартфон Екстра» – від 120 грн одним платежем чи кількома скретч-картками (крім переказу коштів). Без такого поповнення надання послуг мобільного зв’язку надається за такими тарифами:

Послуга Вартість
Дзвінки на номери абонентів Київстар 0,60 грн/хв
Дзвінки на номери абонентів інших мобільних мереж 1,00 грн/хв
Дзвінки на номери фіксованого зв’язку 1,50 грн/хв
Мобільний інтернет 5,00 грн за 50 МБ (5 пакетів на день)

Поповнивши рахунок, замовте пакет тарифних послуг, скориставшись командою *477*202# (замовити можна з 3:00 до кінця доби). Лише після цього ви отримаєте пакет тарифних послуг на 1 місяць, а з мобільного рахунку буде стягнено абонентну плату. Абоненти, які змінили свій тарифний план на «Київстар Смартфон Екстра», сплатять абоненту плату одночасно із підключенням до нього і також отримають пакет тарифних послуг на 1 місяць.

Перевіряти строк дії пакета тарифних послуг і залишок мегабайтів, хвилин та SMS можна за допомогою команди *112#.

Перевірити витрачені мегабайти з додаткових пакетів – *252#

Перевірити умови вашого тарифного плану – 477*1

  • Якщо ви використали всі мегабайти з вашого тарифного плану, просто продовжуйте користуватись мобільним інтернетом, щоб отримати додаткові пакети мегабайтів. Після вичерпання кожного пакета підключається наступний, якщо ви продовжуєте користуватись інтернетом. Усього протягом доби доступно 5 пакетів по 50 МБ, вартість кожного пакета – 5 грн. Після вичерпання всіх пакетів доступ до інтернету не оплачується і надається на швидкості 32 Кбіт/с.
  • Ви можете вимкнути надання додаткових пакетів, скориставшись опцією «Інтернет-мінімум». Таким чином, після використання всіх мегабайтів, включених до тарифного плану в рахунок абонплати, доступ до інтернету не оплачуватиметься і буде надаватись на швидкості 32 Кбіт/с.

Керувати опцією «Інтернет-мінімум» просто:

Активувати опцію Перевірити статус опції Відключити опцію
*228*1# *228*2# *228*0#

Підключення опції не оплачується.

Якщо ви використали всі хвилини для дзвінків на інші мережі, що входять до тарифного пакета, вартість 1 хвилини дзвінка на інші мобільні мережі складатиме 0,60 грн. Замовивши послугу «20 хвилин на інші мобільні», ви зможете заощадити на таких дзвінках.

Якщо ви використали всі хвилини для дзвінків за кордон, що входять до тарифного пакета, діятимуть умови, що визначені для «Улюблені країни».

Стягнення абонентної плати відбувається щомісяця в той саме день, коли ви вперше сплатили абонентну плату за умовами тарифного плану «Київстар Смартфон Екстра». Щоб пригадати цей день, просто перевірте строк дії пакета тарифних послуг - *112#. Рекомендуємо поповнювати рахунок завчасно, щоб за вашим номером завжди діяли найвигідніші умови.

Якщо недостатньо коштів для зняття щомісячної абонентної плати.

Протягом дня ви можете користуватися безлімітними дзвінками в мережі Київстар та мобільним інтернетом обсягом 100 МБ усього за 5 грн. Щоденна абонентна плата зніматиметься автоматично з 00:00 до 03:00 при наявності достатньої суми на рахунку.

Про нарахування щоденного обсягу послуг ви отримаєте SMS-повідомлення.

  • Якщо протягом дня, в якому була нарахована щоденна абонплата, ви поповнили рахунок на суму достатню для нарахування щомісячної абонплати за умовами тарифного плану, вона буде знята автоматично найближчої ночі з 00:00 до 03:00. Дата наступного планового нарахування зміщується.
  • Якщо протягом дня, в якому не була нарахована щоденна абонплата, ви поповнили рахунок на суму достатню для нарахування щомісячної абонплати, то ви можете замовити щомісячне позачергове нарахування абонплати за допомогою команди *477*202#. Дата наступного планового нарахування зміщується.

Територія дії тарифного плану:

Тарифний план діє в межах Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей, а також районів:

Волинська область: Ківерцівський, Луцький (включаючи м. Луцьк);

Дніпропетровська область: Межівський, Павлоградський (включаючи м. Павлоград, м. Тернівка), Петропавлівський (включаючи м. Першотравенськ), Покровський, Юр’ївський;

Закарпатська область: Берегівський (включаючи м. Берегово), Великоберезнянський, Воловецький, Мукачівський (включаючи м. Мукачево), Перечинський, Свалявський, Ужгородський (включаючи м. Ужгород та Чоп);

Івано-Франківська область: Галицький, Городенківський, Долинський (включаючи м. Болехов), Калуський (включаючи м. Калуш), Коломийський (включаючи м. Коломия), Рогатинський, Снятинський, Тисменицький (включаючи м. Івано-Франківськ), Тлумацький;

Кіровоградська область: Бобринецький, Вільшанський, Добровеличківський, Долинський, Знам'янський, Кіровоградський (включаючи м. Кіровоград), Компаніївський, Маловисківський, Новгородківський, Новомиргородський, Новоукраїнський, Олександрівський, Ольшанський, Олександрійський (включаючи м. Олександрія), Петрівський, Устинівський;

Львівська область: Бродівський, Сколівський, Стрийський, Турківський;

Одеська область: Ананьївський, Балтський, Березівський, Білгород-Дністровський (включаючи м. Білгород-Дністровький), Біляївський (включаючи м. Теплодар), Великомихайлівський, Іванівський, Кодимський, Котовський (включаючи м. Котовськ), Комінтернівський (включаючи м. Южне), Красноокнянський, Любашівський, Миколаївський (включаючи смт. Миколаївка), Овідіопольський (включаючи м. Іллічівськ, м. Одеса), Роздільнянський, Савранський, Фрунзівський, Ширяївський;

Полтавська область: Великобагачанський, Гадяцький, Глобинський, Гребінківський, Диканський, Зіньківський, Карлівський, Кобеляцький, Козельщинський, Котелевський, Лохвицький, Лубенський, Машівський, Миргородський, Новосанжарський, Оржицький, Пирятинський, Полтавський (включаючи м. Полтава), Решетилівський, Семенівський, Хорольський, Чорнухинський, Чутівський, Шишацький;

Рівненська область: Демидівський, Дубенський, Млинівський, Радивілівський;

Черкаська область: Кам’янський, Смілянський, Черкаський, Чигиринський;

Чернівецької область: Герцаївський, Глибоцький, Заставнівський, Кельменецький, Кіцманський, Новоселицький (включаючи м. Чернівці), Сокирянський (включаючи м. Новодністровськ), Сторожинецький, Хотинський.

Тарифікація послуг під час перебування за межами вказаних територій не змінюється, якщо ви не здійсните або не приймете жодного дзвінка. Також, тарифи є незмінними протягом 2 днів (день підключення + 1 день) після вихідного чи вхідного дзвінка на новому місці перебування поза межами домашнього регіону.

Починаючи з 3-го дня тарифікація зміниться таким чином:

  • Плата за необмежені дзвінки в мережі «Київстар» (за межами вказаних територій) складатиме 2,00 грн на день та стягуватиметься тільки в день здійснення вихідних дзвінків абонентам Київстар.
  • Вартість дзвінків на інші мобільні мережі – 0,60 грн/хв;
  • Вартість хвилини переадресованого дзвінка сплачується за тарифом, який діє за межами домашнього регіону.

Зверніть увагу, що щомісячна плата продовжує зніматися за межами вказаних територій.

Повернувшись до вказаних територій, необхідно здійснити або прийняти дзвінок, щоб користуватись найвигіднішими умовами цього тарифного плану.

У зв’язку з технічними особливостями телекомунікаційної мережі «Київстар», територія дії тарифного плану може відрізнятися на 10 км (+/-) від адміністративних меж наведених областей (районів).

Додаткова інформація:

Зверніть, будь ласка, увагу! Програма подяки «Київстар Клуб» не поширюється на абонентів, що обслуговуються за умовами тарифного плану «Київстар Смартфон Екстра». Після переходу на цей тарифний план бонусні кошти, що були нараховані раніше за програмою подяки, будуть анульовані. Також анулюються бонусні кошти, які були нараховані за умовами інших тарифних планів, послуг і акцій (за винятком бонусних коштів, нарахованих за умовами послуг «Екстра гроші» та «Домашній Інтернет»).

Разом із підключенням тарифного плану «Київстар Смартфон Екстра» надається послуга «Ді-Джингл». Послуга надається на акційний період — 32 дні. Впродовж них послуга не тарифікується. За бажанням, можна подовжити користування послугою на загальних умовах, про що буде повідомлено вхідним дзвінком з номера 465 за сім днів до завершення акційного періоду.

Тарифікація дзвінків здійснюється посекундно. Тарифікується перша секунда кожної хвилини розмови в розмірі зазначеної вартості хвилини. Секунди з другої по шістдесяту не тарифікуються.

Списання кожних 100 кілобайт, що входять у нетарифікований обсяг мегабайтів, здійснюється в момент прийому/передачі першого байта кожних 100 кілобайт даних.

Доступ до мережі 3G надається в разі наявності 3G-покриття. Під твердженням «супершвидкий Інтернет» слід розуміти швидкість передачі даних за технологією 2G (GPRS/EDGE) – до 236 Кбіт/с, в мережі 3G – до 42,2 Мбіт/с.

Під твердженням «найбільша мережа» слід розуміти, що оператор мобільного зв’язку здобув найбільшу кількість абонентів згідно з даними офіційної фінансової звітності за 2014 рік.

Під твердженням «все включено екстра» слід розуміти, що до пакета послуг входять безлімітні дзвінки в мережі «Київстар», 200 хвилин для дзвінків на інші мобільні мережі України, 10 хвилин для дзвінків за кордон, 500 SMS на усі мобільні мережі України, 2500 МБ для передачі даних за технологією GPRS/EDGE/3G і можливість користування мобільним додатками соціальних мереж Facebook, Twitter, «Вконтакте» та «Одноклассники». Детальніше.

Цей тарифний план призначений та може бути застосований виключно для абонентів, що обслуговуються знеособлено.

Мінімальний строк дії тарифного плану «Київстар Смартфон Екстра» — 30 днів з дня його запуску для підключення. Після закінчення цього строку оператор має право змінити тарифи у порядку, встановленому чинним законодавством України.

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів станом на 27.09.2016.

Більше інформації Згорнути