Увага! Тариф закритий для підключення. Ознайомтеся з нашими новими тарифами на наступній сторінці.
Київстар

Супер Київстар

1.06
абонплата грн/день
Дзвінки в мережі Київстар
70 хв на день
Iнтернет
50 МБ за 3 грн
Дзвінки на інші мобільні
1,33 грн/хв
SMS на українські номери
0,80 грн/шт

Тарифікація

ПослугаВартість

Плата за з’єднання, грн

Відсутня

Щоденна абонентна плата, грн

1,06

Вартість хвилини дзвінка на мобільні номери абонентів мережі «Київстар» в межах обсягу нетарифікованих хвилин, грн

0,00

(у межах 70 тарифних хвилин щодня)

Вартість хвилини дзвінка на мобільні номери абонентів «Київстар», що не включено до обсягу нетарифікованих хвилин, грн

0,74

Вартість хвилини розмови на номери абонентів інших операторів зв’язку України, що не включено до обсягу тарифних хвилин, грн

1,33

Вартість хвилини дзвінка на номери фіксованого зв'язку України, грн

1,75

Передавання першого текстового повідомлення на телефонні номери абонентів мереж українських операторів мобільного зв’язку та операторів фіксованого зв’язку стандарту CDMA протягом доби, грн, за повідомлення

0,80

Передавання другого та кожного наступного текстового повідомлення на телефонні номери абонентів мереж українських операторів мобільного зв’язку та операторів фіксованого зв’язку стандарту CDMA протягом доби, грн, за повідомлення

0,40

Передавання першого мультимедійного повідомлення на телефонні номери абонентів мереж українських операторів мобільного зв’язку та операторів фіксованого зв’язку стандарту CDMA протягом доби, грн, за повідомлення

1,54

Передавання другого та кожного наступного мультимедійного повідомлення на телефонні номери абонентів мереж українських операторів мобільного зв’язку та операторів фіксованого зв’язку стандарту CDMA протягом доби, грн, за повідомлення

0,78

Мобільний інтернет, 5 пакетів по 50 МБ на добу3,00 грн/пакет
Мобільний інтернет, після використання всіх пакетів (швидкість до кінця доби – 32 Кбіт/с)0 грн

Починаючи з другого SMS/MMS, відправленого протягом дня, вартість SMS/MMS знижується удвічі

Списання кожної окремої тарифної хвилини, що надається в межах щоденного обсягу тарифних хвилин, здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови.

Тарифікація посекундна. Тарифікується перша секунда кожної окремої хвилини дзвінка в розмірі зазначеної вартості хвилини, секунди з другої по шістдесяту не тарифікуються. Нетарифіковані хвилини нараховуються одночасно з першим поповненням рахунку на 50 грн.

При виході в інтернет вам надаються 50 МБ. Якщо вони закінчилися та ви продовжуєте користуватися інтернетом, нараховуються наступні 50 МБ. Максимально доступна кількість МБ на добу – 5 пакетів по 50 МБ вартістю 3,00 грн кожний.

Після того, як вичерпаються всі мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю - 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.

  • Перевірити витрачені за добу мегабайти - *252#
  • Перевірити умови вашого тарифного плану - 477*1

Перевірити залишок тарифних хвилин можна за номером *112#

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів.

Додаткова інформація

  1. Використання тарифних хвилин можливе за умови наявності на основному та/або бонусному рахунках коштів на загальну суму 0,01 грн і більше.
  2. Якщо на рахунку не достатньо коштів для зняттянення абонентської плати, тарифні та нетарифікованні хвилини не нараховуються.

    Після поповнення рахунку Ви можете самостійно позачергово замовити щоденний обсяг нетарифікованних хвилин, відправивши USSD-запит *477*202# або зателефонувавши за номером 477, після чого знімається абонента плата та відбувається нарахування обсягу хвилин.

     

    Використання нетарифікованих хвилин можливе за умови наявності на основному та/або бонусному рахунках коштів на загальну суму 0,01 грн і більше.

Детальніше Згорнути