Як замовити

В системі Мій Київстар або за номером 222

Протягом доби після замовлення ви отримаєте SMS-підтвердження.

Скільки це коштує

Підключення надається безкоштовно. Після того як ви підключили пакет «Дзвони як вдома», плата за пакет послуг вашого тарифу на 4 тижні складатиме 310 грн.

Зверніть увагу, плата 310 грн включає плату за пакет послуг на 4 тижні за умовами вашого тарифу — 155 грн, та плату за пакет «Дзвони як вдома» — 155 грн.

Як це працює

Ви підключаєте пакет і отримуєте необмежену кількість хвилин для дзвінків на номери Італії, Польщі та Росії додатково до свого тарифного плану. Решта умов тарифу залишаються незмінними.

Більше про пакет

 • З моменту активації номера має бути здійснене перше поповнення рахунку на 55 грн або більше та на момент замовлення знята плата за пакет послуг на 4 тижні за умовами вашого тарифу.

 • Перший раз нетарифіковані хвилини будуть надані після виконання заявки на підключення пакета.

  В подальшому нетарифіковані хвилини на зазначені напрямки надаватимуться автоматично в день планового нарахування плати за пакет послуг на 4 тижні за умовами вашого тарифу.

 • Ні, плата за з’єднання не знімається.

 • Якщо плата за пакет послуг на 4 тижні не була знята, нетарифіковані хвилини для дзвінків до зазначених країн не надаються. Телефонувати в Італію, Польщу та Росію ви можете за стандартними тарифами дзвінків за кордон.

  Якщо ви поповните рахунок і плату за пакет послуг на 4 тижні буде знято, то разом з наданням пакета послуг за умовами вашого тарифу вам автоматично будуть надані і нетарифіковані хвилини для дзвінків в Італію, Польщу та Росію.

 • Ви можете самостійно відключити пакет за допомогою запиту *570*0# або за номером 222

  Будь ласка, зверніть увагу. Пакет відключається автоматично при зміні на будь-який інший тариф, а також при міграції на контракт.

 • Якщо ви підключили послугу «Улюблені країни» або «100 хвилин на улюблені країни», при замовленні пакета вони будуть автоматично відключені.

  Умови пакета діють по всій Україні, за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження або здійснюють їх не в повному обсязі.