Відпустка з відео

Київстар дарує вам унікальну можливість замовити вигідну пропозицію для розваг та спілкування.

Що таке 3G?+

Технологія 3G – це третє покоління зв'язку, новий стандарт (UMTS / WCDMA / HSDPA +), який забезпечує:

  • послуги високошвидкісного доступу до мережі Інтернет (швидкий мобільний Інтернет);
  • високу якість передачі голосу;
  • відео-дзвінки;
  • мобільне телебачення.
Переваги 3G для користувачів+

Головна якісна відмінність 3G від попередніх поколінь зв’язку – висока швидкість передачі даних та доступу в Інтернет. Відтепер не потрібно прив’язуватись до повільних 2G-мереж, зон дії стаціонарних точок Wi-Fi та домашнього інтернету.

Якщо говорити про практичне застосування високошвидкісного Інтернету, то з технологіями 3G ви зможете:

  • Переглядати онлайн будь-яке відео з соцмереж та популярних відео-сервісів без «зависань». 3G-швидкість дозволяє навіть дивитись фільми в інтернеті;
  • Спробувати всі сучасні мобільні додатки, які вимагають інтернет-трафіка. У деяких з них ви отримаєте найбільш точну навігацію та мапи, в інших – безмежне cпілкування з друзями в соцмережах та ще більше корисної інформації;
  • Блискавично надсилати та отримувати електронну пошту. І, що найважливіше, – листи з фотографіями та картинками великого розміру. Дізнатись свіжі новини стане ще простіше – більше не потрібно чекати, доки відкриються всі цікаві ілюстрації на веб-сторінці;
  • Грати в улюблені онлайн-ігри на своєму смартфоні будь-де, а не тільки вдома;
  • Завантажувати улюблену музику, відео, ігри та інші файли з інтернету за лічені секунди. Онлайн-шопінг стане ще зручнішим та доступнішим.
З якою швидкістю передаються дані в 3G-мережах?+

У мережах третього покоління передбачено поетапне нарощування швидкості передачі даних до 42 Мбіт/с.

Для порівняння: швидкість передачі даних за технологією GPRS – до 86 Кбіт/с, а EDGE – до 236 Кбіт/с. Тобто, 2G зв'язок більше орієнтований на голосові послуги, а не Інтернет.

Як підключити 3G?+

Послуга не потребує підключення. Якщо ваш мобільний телефон підтримує 3G, він автоматично обиратиме 3G-мережу в зоні покриття.

Якщо в налаштуваннях вашого телефону активована опція 3G, на екрані замість значка «Е» (EDGE), з'явиться значок «3G» (або UMTS/HSDPA+/WCDMA, залежно від моделі телефону).

Чи правда, що з 3G телефон розряджатиметься швидше?+

Батарея розряджається в залежності від того, наскільки активно ви використовуєте телефон для доступу до мережі.

Чи отримав Київстар ліцензію на надання послуг зв'язку в стандарті 3G?+

16 січня 2014 Київстар подав у НКРЗІ (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації) заявку на участь у конкурсі для отримання ліцензії на послуги зв'язку стандарту 3G. Компанія «Київстар» була визнана учасником конкурсу з розподілу частот для впровадження зв'язку стандарту UMTS (3G). Остаточні підсумки конкурсу були оголошені 23 лютого 2015 державним регулятором НКРЗІ.

В результаті відкритих торгів Київстар отримав право на використання радіочастот 1965-1980 / 2155-2170 МГц.

На даний момент це право на ліцензію. Згодом відбудеться оплата ліцензії та власне отримання документа. На всі процедури потрібно два місяці – така послідовність визначена законодавством. Зараз Київстар здійснює цей процес та паралельно будує 3G-мережу.

Я чув, що отриманий Київстаром діапазон частот – найгірший. Це дійсно так?+

Компанія задоволена результатом аукціону. Усі три тендерних лоти – це той самий діапазон частот (2100 МГц) і однакові смуги частот для всіх операторів: 15 МГц для висхідного каналу та 15 МГц для низхідного сигналу. При цьому Київстар заплатив менше, ніж наші конкуренти.

Про якість частот: наші спеціалісти впродовж кількох років аналізують можливу взаємодію з мережами CDMA-операторів. Ми знаємо, як вирішити проблему з мінімальним ризиком та витратами. У цьому Київстару допомагають найкращі спеціалісти групи VimpelCom Ltd, які вже мають досвід успішного запровадження 3G.

Наприклад, схожа ситуація була у VimpelCom Ltd в Італії: частоти мобільних операторів межували з частотами цифрової телекомпанії. Однак лише у 0,1% довелося встановити спеціальні фільтри.

Скільки ви заплатили за ліцензію?+

Компанія запропонувала за лот 2,700 млрд. гривень.

Чи вважає Київстар результати тендеру справедливими?+

Київстар вітає ефективну роботу НКРЗІ з підготовки та проведення конкурсу. Регулятор спрацював організовано, прозоро та об'єктивно. Усі передбачені законодавством процедури були проведені у чіткій відповідності до графіку.

Коли ви почнете надавати послуги за технологією 3G?+

Після офіційного повідомлення НКРЗІ про надання ліцензії телеком-оператори зобов'язані сплатити її повну вартість протягом двох місяців. Розпочати надання зв'язку 3G в одному з регіонів вони зобов'язані не пізніше 6 місяців, а розгорнути мережі в усіх обласних центрах – не пізніше 18 місяців з моменту отримання ліцензії.

На швидкість розгортання мережі впливає цілий ряд факторів. Насамперед – швидкість проведення конверсії (вивільнення) частот спеціальними користувачами.

Київстар буде прагнути до максимального прискорення цього процесу. Компанія докладе всіх зусиль для забезпечення найвищої якості зв'язку.

Чому так довго чекали отримання ліцензії?+

Видача ліцензій здійснюється державними органами, які тривалий час не проводили конкурс на видачу частот для роботи в 3G.

Чи збираються оператори збільшувати вартість мобільного зв'язку, щоб оплачувати будівництво мережі 3G?+

3G – це нова послуга і для неї, відповідно, будуть формуватися нові тарифи. Вони будуть доступні всім категоріям абонентів і стануть відомі не пізніше ніж через півроку, коли Київстар почне надавати послугу. Слідкуйте за нашими анонсами.

Що таке конверсія частот?+

Конверсія – це вивільнення частотного ресурсу спеціальними користувачами, наприклад, спецзасобами військових. Оператори зобов’язані впродовж двох місяців після перемоги в тендері скласти угоди щодо конверсії з Міністерством оборони.