Шановний абоненте   

1 вересня 2019 року ми змінимо ваш тариф на «Київстар 4G Business VIP» зі знижкою 10% на абонплату.

Новий тариф ми підібрали таким чином, щоб він якнайкраще задовольняв ваші потреби.

Умови нового тарифу такі:

Абонплата 900 грн (з урахуванням знижки 10%)
Мобільний інтернет Безлім
Дзвінки в мережі Київстар Безлім
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні, а також на номери Італії, Польщі й Росії 3000 хв
SMS на українські номери 3000 SMS

Вартість інших послуг та послуг понад нетарифікований обсяг ви можете дізнатися тут.

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів.

Будь ласка, зверніть увагу. Якщо на 1.09 за вашим номером підключена послуга «SIM-пара», то у новому тарифі абонентна плата за її користування зніматися не буде.

Для користувачів «Київстар Клуб» повідомляємо, що програма припиняє свою дію. Бонусні кошти за програмою за серпень нараховуватимуться в стандартний період — з 1 по 5 вересня. Якщо ви відключите програму до 01.09.2019, щомісячна абонплата за пакет послуг у новому тарифному плані зніматиметься в повному обсязі без знижки.

Послуга «Улюблені країни» в новому тарифі не надається. Для економії на міжнародних дзвінках абонентам, які користувалися послугою «Улюблені країни» або часто телефонують за кордон, буде автоматично підключено послугу «Світ на зв’язку базовий».

Ви можете самостійно обрати та підключити будь-який інший тариф з актуальної лінійки за номером 477*1 або в системі «Мій Київстар».

Ми змінюємо тариф, тому що хочемо надавати вам вигідні та зрозумілі умови, а також підтримувати традиційно високий рівень обслуговування. У запропонованому тарифі вартість пакета послуг зменшується, а сам тариф підібрано так, щоб його умови були якнайбільш схожими на ті, до яких ви звикли.