Як це працює?

Розмір кредитного ліміту визначається залежно від середньомісячної суми витрат за останні чотири місяці. Доступні кредитні ліміти: 10%,25%, 50%, 100%, 200%, 300%.

Погасити заборгованість потрібно до 19 числа наступного місяця включно.

Як дізнатись та змінити свій кредитний ліміт?

Перевіряйте поточний кредитний ліміт за допомогою запиту *170*4#

Підключити, відключити або змінити відсоток кредитного ліміту «Відстрочки платежу» можна через «Мій Київстар», за номером 466*35 або в найближчому магазині Київстар.

При підключенні програми ліміт встановлюється за стандартом – в розмірі 100% від середньомісячних витрат за останні 4 місяці. Наприклад, якщо ви щомісяця витрачали на послуги зв’язку 100 грн, ваш стандартний ліміт буде -100 грн.

    • Бізнес-абонентам за стандартом підключається кредитний ліміт 300%.
    • Абонентам, що належать до сегмента великих підприємств, та отримали SMS-повідомлення про зміну кредитної програми, буде підключено «Відстрочку платежу» зі збереженням поточного кредитного ліміту.

    Змінити такий ліміт або відключити програму абоненти з правом керування послугами можуть за безкоштовним номером 466*35 або в найближчому магазині Київстар. За детальними умовами, а також щоб отримати права на керування послугами, будь ласка, зверніться до координатора вашої організації.

Як погасити заборгованість?

За умовами програми, ви маєте внести оплату не пізніше 19-го числа наступного місяця (включно). Якщо оплату не буде внесено, 20-го числа послуги відключаються. Щоб знову користуватись послугами, необхідно оплатити у повному обсязі заборгованість по рахунку.

Приклад:

Січень
1 січня

Стан рахунку -80грн.

(заборгованість за грудень)

19 січня

Поповнення 80грн.

20 січня

Стан рахунку 0 грн.

Користування послугами не блокується

Якщо ж оплата не надійшла, послуги зв'язку 20.01 відключаються, навіть якщо кредит за відстрочкою платежу не перевищено. Щоб відновити користування послугами, вам необхідно поповнити рахунок вже на всю суму боргу, яка утворилася (включаючи витрати січня).

Поповнюйте рахунок без комісії на сайті Київстар https://pay.kyivstar.ua/, банківською карткою за номером 899, а також в терміналах самообслуговування або скретч-картою.

Детальні умови: Відстрочки платежу