Як замовити

В системі Мій Київстар або за номером 222

Протягом доби після замовлення ви отримаєте SMS-підтвердження.

Скільки це коштує

Підключення надається безкоштовно. Після підключення пакету «Дзвони як вдома», плата за пакет послуг в вашому тарифі становитиме 195 грн.

Сума 195 грн включає плату за пакет послуг на 4 тижні за умовами вашого тарифу — 75 грн, та плату за пакет «Дзвони як вдома» — 120 грн.

Як це працює

Ви підключаєте пакет і отримуєте необмежену кількість хвилин для дзвінків на номери Італії, Польщі та Росії додатково до свого тарифного плану. Решта умов тарифу залишаються незмінними.

Більше про пакет

 • З моменту активації номера має бути здійснене перше поповнення рахунку на 75 грн або більше та на момент замовлення знята плата за пакет послуг на 4 тижні за умовами вашого тарифу.

 • Перший раз нетарифіковані хвилини будуть надані після виконання заявки на підключення пакета.

  В подальшому нетарифіковані хвилини на зазначені напрямки надаватимуться автоматично в день планового нарахування плати за пакет послуг на 4 тижні за умовами вашого тарифу.

 • Ні, плата за з’єднання не знімається.

 • Якщо плата за пакет послуг на 4 тижні не була знята телефонувати в Італію, Польщу та Росію ви можете за стандартними умовами вашого тарифу.

  Після поповнення рахунку, ви повторно отримаєте необмежену кількість хвилин для дзвінків на номери Італії, Польщі та Росії.

  • Для дзвінків на номери Італії, Польщі та Росії будуть використовуватися необмежені хвилини з пакета
  • Хвилини, які ви отримуєте за умовами тарифу чи в додатковому пакеті «На інші мобільні та за кордон», будуть використовуватися тільки для дзвінків на інші мобільні
  • Умови пакета діють по всій Україні, за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження або здійснюють їх не в повному обсязі.