Як отримати 20% від вартості смартфона на мобільний рахунок

Придбайте будь-який смартфон в одному з магазинів Київстар або в інтернет-магазині shop.kyivstar.ua

Вкажіть 1 або 2 номери телефону для нарахування бонусів

Отримайте 20 % від вартості смартфона на мобільний рахунок.

Купуйте смартфони вигідно на shop.kyivstar.ua
Пропозиція діє в інтернет-магазині Київстар та в магазинах вашого міста:
Оплатимо 2 платежі вашої розстрочки

Купуйте смартфони в магазинах Київстар у розстрочку на 20 платежів та сплачуйте лише за 18.

Детальніше
Фото з телефоном. Розстрочка 20 платежів
Детальні умови
На які моделі смартфонів діє акція?
 

Акція діє при купівлі будь-якого смартфона, що є у продажі в магазинах Київстар та в інтернет-магазині shop.kyivstar.ua .

На що я можу витратити бонуси?
 

Отримані бонуси можна використати на абонплату, дзвінки та SMS, користування інтернетом, роумінгом, дзвінками за кордон тощо. Бонусні кошти будуть використовуватися першочергово.

Бонусні кошти не можна використовувати на такі послуги: переказ коштів, контент-послуги, оплату послуги "Заміна SIM-картки зі збереженням номеру" ти заміну тарифного плану. Оплата цих послуг буде здійснюватися з основного рахунку.

На який номер я можу отримати 20 % бонусів?
 

Бонуси можуть отримати лише абоненти Київстар передплаченої форми зв'язку. Зверніть увагу, що в момент придбання смартфона ви можете вказати два номери, на які бажаєте отримати бонуси, – і бонуси будуть розділені між ними порівну.

Який термін дії бонусів?
 

Ви можете використовувати бонуси протягом 6 (шести) місяців з дати їхнього отримання на бонусний рахунок. Після закінчення цього терміну невикористані бонуси будуть анульовані.

Коли і як мені нарахують 20 % на рахунок?
 

Кошти надійдуть на рахунок одного або двох вказаних вами номерів протягом 24 годин з моменту оплати покупки. Якщо ви придбали смартфон в інтернет-магазині shop.kyivstar.ua , то нарахування буде здійснено протягом 2-3 днів після того, як ви отримаєте замовлений смартфон. Зверніть увагу: у святкові дні можлива затримка в нарахуванні бонусів до 4-5 днів.

Я не отримав бонусних 20 % від вартості придбаного смартфона. Що робити?
 

Будь ласка, зверніться до магазину, де ви придбали смартфон.

Чи можу я витратити бонуси на дзвінки за кордон та роумінг?
 

Так, при здійсненні дзвінків за кордон або в роумінгу спочатку будуть використані бонусні кошти. Ви також можете відправляти СМС-повідомлення і користуватися мобільним інтернетом у роумінгу, оплата послуг буде здійснюватися за рахунок бонусних коштів.

Повні умови акції