У яких країнах діє

Польща, Словаччина, Румунія, Угорщина, Молдова, Німеччина, Італія, Литва, Франція, Болгарія, Іспанія, Естонія, Латвія, Австрія, Нідерланди, Чехія, Бельгія, Хорватія, Данія, Фінляндія, Греція, Ірландія, Люксембург, Словенія, Швеція, Швейцарія, Норвегія, Португалія, Єгипет та Велика Британія

Для яких тарифів доступний

Передплата: LOVE UA, ВСЕ РАЗОМ LOVE UA, ТВІЙ Старт, ТВІЙ Вибір, ТВІЙ Оптимум, ТВІЙ Максимум, ВСЕ РАЗОМ Оптимум, ВСЕ РАЗОМ Оптимум+ТБ, ВСЕ РАЗОМ Максимум, ВСЕ РАЗОМ Максимум+ТБ, Безлім Відео, Спілкування без меж 2019, Розваги без меж, LOVE, Безлім Соцмережі та Спілкування без меж

Контракт: для всіх тарифів, крім SIM для пристроїв

Які умови діятимуть за кордоном

Передплата: ви зможете користуватися гігабайтами, хвилинами та SMS, які входять у ваш тариф. Також вам надаватиметься безлім на вхідні дзвінки

Наприклад, у вас тариф Твій Старт за 135 грн/4 тижні

За стандартними умовами вам надаються 5 ГБ, 100 хв на інші мобільні по Україні та ще в 10 країн і безлім на Київстар

За тимчасовими умовами роумінгу ви зможете використовувати свій пакет послуг на інтернет у роумінгу, хвилини на українські номери та по країні перебування, а також безлім на всі вхідні та на Київстар

Вихідні SMS та дзвінки в інші країни — за стандартною вартістю в роумінгу

Контракт: вам нараховуватиметься щомісяця 15 ГБ, 500 хв на українські номери та по країні перебування, безлім на вхідні дзвінки, 50 SMS, а також діятиме безлім у месенджерах та деяких додатках

Як підключити

Роумінг як вдома починає діяти автоматично

Важливий момент для тарифів передплати: якщо у вас вже підключено будь-який роумінговий пакет, спочатку дочекайтеся завершення терміну дії або відключіть його.

Скільки це коштує

Плата за цю послугу відсутня

Найчастіше запитують

 • Точної дати у нас немає. Ми вас обов'язково завчасно попередимо, коли почнуть діяти звичайні умови в роумінгу.

 • Передплата: Ви почнете користуватися стандартними умовами роумінгу.

  Контракт: Ви почнете користуватися стандартними умовами роумінгу або будь-яким підключеними роумінговими пакетами (наприклад, Ідеальний Роумінг).

 • Якщо коштів на рахунку в день оплати недостатньо, знімається денна плата за вашим тарифом і ви отримаєте 100 МБ, безлім у мережі Київстар та на всі вхідні дзвінки. Також якщо за вашим тарифом передбачені хвилини на інші мережі (наприклад, у тарифі Спілкування без меж 2019, Спілкування без меж, Відео без меж, Безлім Відео), ви зможете їх використовувати для дзвінків на інші мережі України та по країні перебування.

  Якщо у вас тариф LOVE UA, то за денну оплату ви отримаєте безлім у мережі Київстар та на всі вхідні дзвінки, а також безлімітний інтернет на швидкості до 0,8 Мбіт/с.

  Якщо закінчаться мегабайти/хвилини денного пакета або ви почнете користуватися іншими послугами зв'язку, почнеться тарифікація за стандартними умовами роумінгу.

  Якщо на рахунку 0, ви не зможете користуватися послугами. Щоб отримати пакет послуг на 4 тижні, поповніться на достатню суму.

 • Як і за звичайних умов, після оплати тарифу вам нараховуватиметься стандартний пакет послуг — 12 ГБ та 1200 хв. Тільки ці пакетні гігабайти та хвилини ви зможете використовувати на інтернет у роумінгу, хвилини на Київстар, інші українські номери та по країні перебування.

  Якщо закінчаться всі хвилин тарифу, на Київстар далі діятиме безлім.

  Як і в Україні у роумінгу за вчасної оплати нового пакета послуг у вас зберігається залишок ГБ попереднього.

  На всі вхідні дзвінки діє безлім, тобто не використовуються ваші тарифні хвилини.

  Вихідні SMS та дзвінки в інші країни — за стандартною вартістю в роумінгу

 • Наберіть відповідний запит:

  Суперсила Роумінг — *550*7*0#

  Ідеальний роумінг — *120*3*0#

  Комфортний роумінг — *120*4*0#

  Простий роумінг — дочекайтеся закінчення дії

  Польща без меж — дочекайтеся закінчення дії

 • Telegram, Facebook messenger, Viber, WhatsApp — безлім діє на аудіодзвінки та текстові повідомлення. Відеодзвінки, а також голосові та відеоповідомлення в месенджерах — тарифікуються за стандартними умовами.

  Google Maps та Apple Maps — безлімітний трафік діє лише на карти. За навігацію мегабайти зніматимуться.

  Booking, AirBnB, Skyscanner, Tickets.ua, Мій Київстар — без плати за трафік.

 • Так, якщо ви перебуваєте в одній з 30 країн, зможете й далі користуватися гігабайтами, хвилинами та SMS з цього пакета.

  Якщо ж ви знаходитеся в країні, де Роумінг як вдома не надається — обсяг зберігатиметься, але не використовуватиметься.

 • Так. Вони активиуются відразу, якщо в цьому тарифі доступний Роумінг як вдома.

 • До кінця календарного місяця. Невикористані ГБ, хвилини та SMS анулюються. Далі нарахування відбуватимуться 1-го числа щомісяця.

 • *112# — якщо у вас тариф передплати.

  *121# або перейдіть в Мій Київстар — якщо у вас контрактний тариф.

 • Якщо у вас тариф передплати, ви не зможете користуватися спеціальними умовами роумінгу, доки не закінчиться терміну дії підключеного пакета або ви його не відключите самостійно.

  Якщо у вас підключена Суперсила Роумінг, спочатку діятимуть бонуси Суперсили. Після їх використання — діятиме Роумінг як вдома.

  Якщо у вас контрактний тариф, Роумінг як вдома автоматично активується, а ваш підключений роумінговий пакет не буде використовуватися доки не вичерпаються 15 ГБ, 500 хв та 50 SMS.

  Якщо у вас підключена Суперсила Роумінг, то спочатку діятиме Роумінг як вдома.

 • Ні. Плата та умови вашого тарифу не змінюються.