Роумінг для абонентів тарифного плану Все за 175

Оберіть країну, куди ви подорожуєте

Країни у роумінгу
Дзвінки
Інтернет
SMS

Група 1

Австрія, Азербайжан, Албанія, Білорусь, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, усі згорнути

Дзвінки

вартість пакету

30 хв за 50 грн

вартість пакету

1,67 грн/хв

Інтернет

вартість пакету

150 МБ за 50 грн

вартість пакету

0,33 грн/МБ

SMS

вартість пакету

25 SMS за 25 грн

вартість пакету

1 грн/шт

Група 2

Австралія, Алжир, Андорра, Аргентина, Бангладеш, Бразилія, В'єтнам, Гватемала, Гондурас, усі згорнути

Дзвінки

вартість пакету

20 хв за 75 грн

вартість пакету

3,75 грн/хв

Інтернет

вартість пакету

150 МБ за 75 грн

вартість пакету

0,5 грн/МБ

SMS

вартість пакету

25 SMS за 25 грн

вартість пакету

1 грн/шт

Група 3

Ангола, Афганістан, Беліз, Бенін, Болівія, Ботсвана, Буркіна-Фасо, Венесуела, Габон, усі згорнути

Дзвінки

вартість пакету

1 хв за 50 грн

Інтернет

вартість пакету

1 МБ за 122,88 грн

SMS

вартість пакету

1 SMS за 8 грн

Група 4

Ангілья, Антигуа і Барбуда, Аруба, Барбадос, Бахрейн, Бермудські острови, Британські Віргінські острови, усі згорнути
1 хв за 150 грн
1 МБ за 409,60 грн
1 SMS за 15 грн

Пакети хвилин, мегабайтів та SMS надаються в день користування. Термін дії пакетних хвилин, SMS та мегабайтів — до кінця дня, протягом якого вони були нараховані (до 23:59:59 за київським часом). Після використання обсягу першого пакета хвилин, SMS або мегабайтів та подальшому використанні послуг вам автоматично буде надано наступний пакет і знято плата за нього. Невикористані хвилини анулюються.

Керування послугою

 • Підключення автоматичне
 • Перевірка кількості використаних хвилин, SMS і мегабайт — *106*20#
 • Перевірити залишок коштів можна за допомогою запиту *111#

Важливо знати

Для країн 1 та 2 групи послуги надаються пакетами хвилин, SMS та мегабайтів. Хвилини можна використати на вхідні дзвінки з будь-яких номерів, а також на вихідні дзвінки на номери країни вашого перебування та українські номери. SMS можна надсилати на будь-які номери в роумінгу.

Тарифи та послуги за кордоном: *106#

Більше про тарифи у роумінгу

 • Термін дії пакетних хвилин, SMS та мегабайтів – до кінця дня, протягом якого вони були нараховані (до 23:59:59). Відлік здійснюється за київським часом. Невикористані хвилини, SMS та мегабайти анулюються після завершення терміну дії.

  Перевірити точний київський час можна за допомогою запиту *106#.

 • Максимальна кількість пакетів на день для дзвінків , SMS та мобільного інтернету – 20; Після використання максимальної кількості пакетів на день тарифікація буде такою:

  Хвилина дзвінка – 1,50 грн (для груп країн 1) та 3,60 грн (для країн групи 2);

  Мобільний інтернет – 0,06 грн /50 КБ (для групи країн 1) и 0,12 грн /50 КБ (для групи країн 2);

  Відправка 1 SMS – 1,50 грн.

  Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів.

 • Якщо ви плануєте користуватися роумінгом, на рахунку має бути сума, якої достатньо для оплати відповідного пакета хвилин, SMS або мегабайтів для спілкування за кордоном. Рекомендована сума залишку коштів на рахунку – 100 грн.

 • Перебуваючи за кордоном, використовуйте міжнародний формат набору номера:
  [+] [код країни] [код міста / код мобільної мережі] [номер абонента].

  Наприклад, Ви телефонуєте в Україну абоненту «Київстар». Весь номер буде виглядати так:

  + 380 67 ХХХХХХХ, де

  «+» — міжнародний вихід,

  380 — код України

  67 — код мережі «Київстар»

 • Будь ласка, зверніть увагу. Вартість вихідного дзвінка залежить від напрямку та країни вашого перебування. Детальні умови і тарифи – в таблиці нижче.

  Наприклад, якщо ви подорожуєте до Німеччини, ви можете скористатись пакетом хвилин за 50. Плата зніметься одразу за весь пакет, а ці хвилини можна буде використати на вхідні виклики з будь-яких номерів або вихідні на номери країни перебування (Німеччини в нашому випадку) або українські номери. Якщо ж ви під час подорожі телефонуватимете зі свого номера на номер іншої країни, наприклад, Ісландії, плата зніматиметься за кожну хвилину дзвінка (30 грн/хв).

  Країна перебування абонента Вартість вихідного дзвінка в інші країни
  Група країн 1 Австрія, Азербайджан, Албанія, Боснія та Герцеговина, Вірменія, Білорусь, Бельгія, Болгарія, Ватикан, Великобританія, Гібралтар, Греція, Грузія (крім Абхазії і Південної Осетії), Данія, Естонія Єгипет, Ізраїль, Ірландія, Іспанія (включаючи Канарські острова і Гібралтар), Італія (включаючи Сан Марино), Казахстан, Канада, Канари, Кіпр (крім Північного Кіпру), Киргизстан, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Португалія (Мадейра), Республіка Північна Македонія, Російська Федерація, Румунія, Сан-Марино, Сербія , Словаччина, Словенія, США (включаючи Гавайські острови і Американські Віргінські острова), Таджикистан, Туреччина, Угорщина, Узбекистан, Фінляндія (включаючи Аландські острови), Франція, Хорватія, Чорногорія, Чехія, Швеція. 30,00 грн/хв
    Гренландія, Йорданія, Монако, Шрі Ланка 50,00 грн/хв
    Палестина, Фарерські острови 150,00 грн/хв
  Група країн 2 Ісландія, Швейцарія 30,00 грн/хв
    Австралія, Алжир, Аргентина, Бангладеш, Бразилія, В'єтнам, Гонконг, Гватемала, Демократична Республіка Конго, Домініканська Республіка, Еквадор, Занзібар, Індія, Індонезія (включаючи острів Балі), Іран, Камбоджа, Катар, Кенія, Китай, Колумбія, Коста-Ріка, Макао, Малайзія, Марокко, Мексика, Монголія, М'янма , Нікарагуа, Нова Зеландія, ОАЕ (Об'єднані Арабські Емірати), Пакистан, Панама, Парагвай, Перу, Пуерто Ріко , Саудівська Аравія, Сінгапур, Тайвань, Таїланд, Танзанія (включаючи острів Занзібар), Чилі, Філіппіни, Південна Корея, Південно-Афріканська Республіка (ПАР), Уругвай, Японія 50,00 грн/хв
    Андорра, Гондурас, Непал, Туніс 150,00 грн/хв
  • Плата за роумінг-послуги знімається в першу секунду першого за день роумінгового дзвінка, відправлення першого SMS або з моменту користування мобільним інтернетом.
  • Ви платите лише в ті дні, в які телефонуєте чи приймаєте дзвінок, надсилаєте SMS або користуєтесь мобільним інтернетом. Якщо протягом дня ви не користувались цими послугами, плата за пакети не знімається.

  Тарифікація дзвінків у роумінгу (включаючи дзвінки в межах пакету хвилин) здійснюється в 1-у секунду кожної хвилини, секунди з 2-ї по 60-у не тарифікуються.

 • Ви можете обмінюватися текстовими повідомленнями в додатках Viber та WhatsApp без тарифікації мобільного інтернету в Італії, Росії, Польщі та ще в 92 країнах світу.

  Умови діють при успішно сплаченому пакеті із 150 мегабайт.

  Термін дії: до 23:59:59 (по Києву), того дня коли пакет був наданий або до моменту вичерпання всіх мегабайтів з денного пакета.

  Публікація фотографій, аудіо та відео, відеодзвінки – тарифікуються за основними умовами.