Вигідний тариф для вашого міста

Ви можете самостійно порівняти всі доступні тарифи передплаченого зв’язку та придбати будь-який стартовий пакет онлайн. Щоб отримати максимальну вигоду від спілкування, обирайте тариф за регіоном вашого проживання.

Доставка по всій Україні

Ми доставляємо стартові пакети на будь-яку адресу – від столиці до найменшого села. Обирайте доставку додому, на роботу або до найближчого відділення Нової Пошти – як вам буде зручно. Ви отримаєте своє замовлення протягом 1-3 днів.

Компенсація 35 грн на рахунок

Обирайте та замовляйте онлайн стартовий пакет Київстар в кілька кліків. Вартість доставки (35 грн) ми повернемо на ваш бонусний рахунок після активації тарифу.

Використовуйте бонусні гривні на:

 • Абонплату за умовами тарифу
 • Мобільний інтернет
 • Дзвінки по Україні та за кордон
 • SMS та MMS на будь-які напрямки
SIM карта + смартфон = додаткова вигода

Замовляйте смартфон на shop.kyivstar.ua – отримайте безкоштовну доставку та додатковий бонус. Якщо ви придбаєте девайс від 1500 грн, доставка вашого замовлення (девайс + стартовий пакет) буде повністю безкоштовною. А ще ми поповнимо ваш бонусний рахунок на 35 гривень.

В магазин
Акція
Місяць послуг з тарифом Онлайн
Отримайте безкоштовно до кожного смартфона стартовий пакет «Київстар Онлайн» із включеним пакетом послуг на 1 місяць.
Замовити

Акція діє до 31.08.2017

Оберіть будь-який тариф та регіон

Book online store goods in the amount of more than 1 500 UAH and get free delivery and SIM card. And you still get 35 UAH on bonus account.

Тарифи для: м. Київ
Перейти на тариф

Якщо ви вже наш абонент, підключайте новий тариф в системі Мій Київстар:

 1. Натисніть «Перейти на тариф».
 2. Авторизуйтесь у системі.
 3. Підтвердіть перехід на новий тариф.
Перейти на тариф
Купити стартовий пакет

Замовляйте онлайн у кілька кліків

 • Доставка по всій Україні: додому,
  в офіс або до відділення Нової пошти
 • Повертаємо вартість доставки
Купити SIM-карту
+

Придбайте смартфон і отримайте стартовий пакет «Київстар Онлайн» та місяць послуг у подарунок.

Детальніше
+

Купуйте смартфон разом із SIM-картою та отримайте додатковий бонус.

Детальніше
Як це працює
1
Оберіть оптимальний тариф
2
Вкажіть адресу доставки
3
Отримайте стартовий пакет
4
Поповніть рахунок на 50 грн
5
Отримайте 35 грн на рахунок

Більше про замовлення та доставку стартових пакетів

 • Як отримати 35 грн компенсації на бонусний рахунок?

  • Придбайте стартовий пакет в інтернет-магазині Київстар та активуйте його.
  • Поповніть рахунок не менш ніж на 50 гривень одним платежем (будь-яким способом, крім переказу коштів).
  • Чекайте на SMS-повідомлення про нарахування бонусних коштів.
 • Як отримати стартовий пакет у подарунок?

  Придбайте в інтернет-магазині Київстар будь-який смартфон та отримайте стартовий пакет «Київстар Онлайн» з включеним пакетом послуг на 1 місяць у подарунок.

 • Як оплатити стартовий пакет?

  • Оплата готівкою. Ви можете сплатити за товар кур’єру при доставці замовлення за вказаною вами адресою або у відділенні Нової Пошти. Перш ніж оплатити замовлення, ви зможете відкрити посилку та перевірити, чи все саме так, як ви очікували.
  • Безготівковий розрахунок. Цей тип оплати зазвичай обирають юридичні особи, коли товар сплачується з розрахункового рахунку підприємства. Зверніться до наших менеджерів з продажу за телефонами 067 650 53 00 або 0 800 305 300, щоб отримати всю необхідну інформацію для здійснення оплати цим способом.
  • Банківською карткою через сайт. Ви можете оплатити замовлення платіжною карткою в онлайн режимі. Це стандарт для світових інтернет-магазинів, але досі є незвичним сервісом для багатьох українських користувачів. Немає потреби знімати гроші з банкомату – оплата карткою через сайт є швидким, зручним та безпечним способом розрахунку за обрані товари. Цей спосіб є ідеальним для випадків, коли ви бажаєте зробити подарунок близькій людині та замовити доставку вже сплаченого товару.

  Оплата проводиться тільки в національній валюті України (гривня). Усі покупки в інтернет-магазині Київстар є повністю легальними, ми працюємо згідно з чинним законодавством України. З кожним замовленням ми відправимо вам видаткову накладну та заповнені гарантійні талони на всі товари.

 • Як активувати придбаний тариф?

  Рекомендовану суму поповнення рахунку для обраного тарифного плану ви можете перевірити за посиланням – її необхідно внести одним платежем будь-яким способом, крім переказу коштів. Зауважте, що після першого поповнення на 50 грн ви отримаєте 35 грн на бонусний рахунок, які можуть буди використані для оплати абонплати. Без цього поповнення тарифний план не вважається активованим, проте ви зможете користуватись послугами мобільного зв’язку за менш вигідними умовами.

 • Який номер телефону я отримаю?

  Номер телефону, що буде закріплений за вашою SIM-картою, формується автоматично. Можливість обрати та замовити довільний номер буде реалізовано пізніше.

 • Як перевірити залишок бонусних коштів?

  Перевірити залишок бонусних коштів можна за допомогою команди *119#. Або у системі Мій Київстар

 • Не отримали SMS про нарахування бонусних коштів?

  Зверніться до нашого колл-центру за номером 0 800 305 300 або 067 650 53 00. Ми обов’язково знайдемо рішення та бонусні кошти будуть вам нараховані.

 • Чи можу я повернути або обміняти стартовий пакет?

  Звичайно. Протягом 14 днів ви зможете повернути стартовий пакет, якщо він не був відкритий. Для проведення обміну чи повернення, вам потрібно буде надати нам заяву на повернення та копію накладної, за якою ви отримали замовлення. Повернення або заміна потребує до 14 календарних днів. Детальна інформація за телефонами 0 800 305 300 або 067 650 53 00.

 • Умови доставки

  Стартові пакети в інтернет-магазині Київстар ви можете придбати з доставкою по Україні. Вартість доставки залежить від суми замовлення.

  • Якщо сума вашого замовлення менше 1 500 грн, вартість доставки становитиме 35 грн.
  • Якщо сума вашого замовлення більше 1 500 грн, доставка буде безкоштовною.

  Звичайний термін доставки – від 1 до 3 робочих днів. Точний термін доставки ми зможемо повідомити вам під час підтвердження замовлення.

  Супершвидка доставка «день у день» відтепер у Києві! Зробіть ваше замовлення до 13:00 та отримайте його того ж самого дня. На картці кожного товару ви знайдете інформацію про можливість такої доставки.

  Ви можете обрати доставку у відділення нашого партнера – компанії Нова Пошта, або замовити доставку за вказаною адресою. Вибір типу доставки не вплине на її вартість.

Згорнути

Замовити можна стартові пакети з актуальними (доступними для підключення) тарифними планами передплаченого зв’язку Київстар.

Доставка SIM-карт можлива по всій території України, крім тимчасово окупованих територій та територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження або здійснюють їх не в повному обсязі.