Країни у роумінгу Дзвінки Інтернет SMS
Австрія, Албанія, Вірменія, Білорусь, Бельгія, Ще ...
1
67
грн/хв
30 хвилин за 50 грн
в день користування
0
33
грн/МБ
150 МБ за 50 грн
в день користування
1
00
грн/SMS
25 SMS за 25 грн
в день користування
Австралія, Азербайджан, Алжир, Андорра, Ще ...
3
75
грн/хв
20 хвилин за 75 грн
в день користування
0
50
грн/МБ
150 МБ за 75 грн
в день користування
1
00
грн/SMS
25 SMS за 25 грн
в день користування
перевірка використаних хвилин, SMS, мегабайт
*106*20#

Хвилини, що надаються в межах послуги, можна використовувати для:

 • вихідні дзвінки на номери абонентів українських операторів мобільного та фіксованого зв’язку;
 • вихідні локальні дзвінки у межах країни перебування в роумінгу;
 • вхідних дзвінків.

SMS-повідомлення, що надаються в межах послуги, можна використовувати для відправлення на будь-які напрямки.

Мегабайти, що надаються в межах послуги, можна використовувати для користування мобільним інтернетом за технологіями EDGE/GPRS в мережі 3G / 4G.

Максимальна кількість підключень на день: для дзвінків, SMS і мобільного інтернету — 20. Після вичерпання протягом дня першого пакетного обсягу послуг, за необхідності нараховується наступний і стягується плата за нього і так далі до кінця дня. Тарифи після використання максимальної кількості роумінг-пакетів на день:

 • Хвилина дзвінка — 1,50 грн (для групи країн 1) і 3,60 грн (для групи країн 2);
 • Мобільний Інтернет — 0,06 грн/50 КБ (для групи країн 1) і 0,12 грн/50 КБ (для групи країн 2);
 • Відправлення 1 SMS — 1,50 грн.

За межами дії послуги тарифи будуть такими.

Додаткова інформація

Плата за роумінг-послуги стягується в першу секунду першого за день дзвінка в роумінгу, відправлення SMS або в момент з'єднання з мобільним інтернетом. Ви платите лише за ті дні, коли телефонуєте чи приймаєте дзвінок, надсилаєте SMS або користуєтесь мобільним інтернетом. Якщо протягом дня користування цими послугами не було – плата за пакети не стягується.

Послуга «Легкий роумінг» діє тільки за кордоном.

Тарифи наведені у гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.

Більше про роумінг для бізнесу

 • Можливість користуватися своїм номером за кордоном.

 • Реєстрація в мережі закордонного оператора відбувається автоматично. Якщо цього не відбулося, перезавантажте телефон.

 • Радимо встановити автоматичний режим пошуку мережі. Завдяки цьому телефон зможе вибирати мережу з найкращим рівнем сигналу. Для цього необхідно зробити наступне:

  • У меню мобільного телефону виберіть розділ «Налаштування»
  • У розділі меню «Налаштування» виберіть розділ «Налаштування телефону»
  • У розділі меню «Налаштування телефону» знайдіть розділ «Вибір мережі»

  Виберіть «Автоматично» і почекайте, процес автоматичної реєстрації в мережі може тривати деякий час. Після реєстрації на дисплеї мобільного телефону буде зазначена назва мережі оператора або код мережі.

  До уваги абонентів, що перебувають у прикордонних районах України!
  Просимо звернути увагу, що в прикордонних районах України телефон може потрапити в зону дії мережі іноземного оператора й автоматично в ній зареєструватися. Для зменшення ймовірності автоматичної реєстрації телефону в мережі іноземного оператора й відповідно тарифікації дзвінків за роумінговими тарифами, рекомендуємо вибрати мережу Київстар у ручному режимі й завжди звертати увагу на назву оператора, що відображається на дисплеї телефону. Як правило, меню телефону, що відповідає за реєстрацію в доступних мережах, називається «Вибір мережі» (докладніше цю інформацію описано в інструкції до мобільного телефону).

  Перевірте налаштування інтернет в вашому мобільному пристрої: APN — internet

  .
  • Компанія «Київстар» не несе відповідальності за якість зв'язку або покриття інших операторів.
  • У деяких країнах Південної та Північної Америки при здійсненні вихідних дзвінків може бути нарахована додаткова плата за час очікування з'єднання (час, протягом якого абонент чує сигнали виклику) також і у випадку, якщо з'єднання не відбудеться.
 • Якщо ви плануєте користуватися роумінгом, на рахунку має бути сума, якої достатньо для оплати відповідного пакета хвилин, SMS або мегабайтів для спілкування за кордоном. Рекомендована сума залишку коштів на рахунку – 100 грн.

 • Якщо ваш телефон або смартфон автоматично оновлює додатки чи електронну пошту, то такі оновлення будуть тарифікуватися як інтернет-трафік. Якщо ви не плануєте користуватися інтернетом у роумінгу, просто вимкніть у телефоні передачу даних, щоб уникнути додаткових витрат.

 • Зазвичай тарифікація відбувається в режимі онлайн. У поодиноких випадках дані можуть оновлюватися з кількаденною затримкою, оскільки кошти списуються з рахунку по мірі отримання інформації про обсяг використаних послуг від роумінгового партнера.

 • за кордоном, використовуйте міжнародний формат набору номера:
  [+] [код країни] [код міста / код мобільної мережі] [номер абонента].

  Наприклад, Ви телефонуєте в Україну абоненту «Київстар». Весь номер буде виглядати так:

  + 380 67 ХХХХХХХ, де

  «+» — міжнародний вихід,

  380 — код України

  67 — код мережі «Київстар»

 • Країна Вартість вихідного дзвінка в інші країни світу, з урахуванням всіх податків
  Тарифна зона 1 Австрія, Албанія, Вірменія, Білорусь, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Грузія (крім Абхазії і Південної Осетії), Данія, Естонія, Єгипет, Ізраїль, Ірландія, Іспанія (включаючи Канарські о-ва і Гібралтар, про . Ібіца), Італія (включаючи Сан Марино), Казахстан, Канада, Кіпр (крім Північного Кіпру), Киргизстан, Латвія, Литва, Мальта, Молдова, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Росія, Румунія, Словаччина, Словенія, США ( включаючи Гавайські острови і Американські Віргінські острови), Таджикистан, Туреччина, Узбекистан, Фінляндія (включаючи А андские острова), Франція, Хорватія, Чорногорія, Чехія, Швеція 30,00 грн/хв
  Монако, Шрі Ланка 50,00 грн/хв
  Тарифна зона 2 Азербайджан, Ісландія, Ліхтенштейн, Люксембург, Македонія, Сербія, Швейцарія 30,00 грн/хв
  Австралія, Алжир, Бангладеш, Бразилія, В'єтнам, Гонконг, Домініканська Республіка, Індія, Індонезія, Іран, Ісламська Республіка, Камбоджа, Катар, Китай, Макао, Малайзія, Марокко, Мексика, Монголія, Нова Зеландія, Об'єднані Арабські Емірати, Пакистан, Південна Корея, Південно-Африканська Республіка (ПАР), Саудівська Аравія, Сінгапур, Тайвань, Таїланд, Танзанія (включаючи о. Занзібар), Філіппіни, 50,00 грн/хв
  Туніс 150,00 грн/хв
 • Є кілька способів поповнення рахунку в роумінгу

  1. Онлайн через kyivstar.ua або «Мій Київстар». Все, що вам потрібно – доступ в інтернет і ваша банківська карта.
  2. Запит *134#. Ви можете поповнити рахунок прямо з телефону за допомогою банківської карти. Щоб скористатися цим варіантом, зареєструйте і активуйте карту в меню *134# заздалегідь (в Україні).

   Якщо ви плануєте поповнювати рахунок за кордоном банківською карткою:

   • Переконайтеся, що ваша карта відкрита для інтернет-платежів.
   • Попередьте банк про те, що збираєтеся за кордон, щоб платежі з вашої картки не блокувалися в роумінгу.
  3. Поповни мій рахунок. Ви можете безкоштовно повідомити родича, друга або колегу в Україні про те, що ваш рахунок потрібно поповнити. Просто надішліть запит *132*380YYХХХХХХХ#, де YY — код мережі «Київстар», ХХХХХХХ — номер телефону абонента.
   

  Щоб перевірити рахунок в роумінгу, набирайте *111#. Запити не тарифікуються.

 • Є кілька варіантів:

  • Напишіть нам у Viber kv.st/viber
  • Надішліть запит *105*466#. Чекайте на вхідний дзвінок з номера +380674660466.
   Послуга надається безкоштовно.
  • Плата за роумінг-послуги знімається в першу секунду першого за день роумінгового дзвінка, відправлення першого SMS або з моменту користування мобільним інтернетом.
  • Ви платите лише в ті дні, в які телефонуєте чи приймаєте дзвінок, надсилаєте SMS або користуєтесь мобільним інтернетом. Якщо протягом дня ви не користувались цими послугами, плата за пакети не знімається.
  • Тарифи на вихідні дзвінки до інших країн (крім України та країни перебування), а також на інші послуги міжнародного роумінгу залишаються без змін.

  Вартість першої секунди кожної хвилини розмови дорівнює вказаній вартості хвилини. Вартість всіх наступних секунд зазначеної хвилини в межах розмови включена до вартості такої першої секунди розмови.

 • Термін дії пакетних хвилин, SMS та мегабайтів – до кінця дня, протягом якого вони були нараховані (до 23:59:59). Відлік здійснюється за київським часом. Невикористані хвилини, SMS та мегабайти анулюються.

 • Тарифи наведені з урахуванням всіх податків і зборів.

  • Хвилина дзвінка – 150,00 грн/хв;
  • Мобільний інтернет – 20,00 грн за 50 КБ;
  • Відправка 1 SMS – 15,00 грн/шт.
 • Ви можете обмінюватися текстовими повідомленнями в додатках Viber та WhatsApp без тарифікації мобільного інтернету в Італії, Росії, Польщі та ще в 92 країнах світу.

  Умови діють при успішно сплаченому пакеті із 150 мегабайтів. Вартість пакета мегабайт та повний список країн дивіться в таблиці з тарифами.

  Термін дії: до 23:59:59 (по Києву), того дня коли пакет був наданий або до моменту вичерпання всіх мегабайтів з денного пакета.

  Публікація фотографій, аудіо та відео, відеодзвінки – тарифікуються за основними умовами.