close
close
Обрати: регіон район

Прямий номер

«Прямий номер» це послуга, яка дозволить вам мати міський номер мережі фіксованого зв’язку і переадресує усі вхідні дзвінки на ваш мобільний номер у мережі «Київстар», а також надає пакет із 30 нетарифікованих хвилин для дзвінків з вашого мобільного номера на телефонні номери операторів фіксованого зв’язку (міські номери).

 Переваги

«Прямий номер» ─ це додаткові можливості для вас, ваших партнерів, близьких і друзів:

 • нижча вартість дзвінків для абонентів, що телефонують вам із номерів мережі фіксованого зв’язку України;
 • зручність здійснення дзвінків на ваш номер, абоненти фіксованої мережі міста, у якому ви підключили прямий номер, можуть набирати ваш номер без коду мережі (ніби телефонують по місту);
 • переадресація дзвінків з прямого номера на ваш мобільний номер надається безкоштовно;
 • надається пакет із 30 нетарифікованих хвилин для дзвінків з вашого мобільного номера на телефонні номери операторів фіксованого зв’язку (міські номери);
 • можливість підключення декількох прямих номерів різних міст України, що забезпечить додаткові зручності при отриманні дзвінків з різних міст України;
 • можливість вибору номера, «Київстар» надає номери для підключення послуги із власного номерного фонду, тому ви можете вибрати легкий для запам’ятовування номер (послуга «Номер на вибір»);
 • мобільність послуги, ви не пропустите дзвінок незалежно від свого місця перебування;
 • використання прямого номера підкреслить вашу турботу про комфорт і зниження витрат ваших партнерів, близьких і друзів.

 Приклади використання

Послуга «Прямий номер» буде корисною, якщо вам потрібен і мобільний, і стаціонарний номер в одному телефоні, адже вона гарантує:

 • отримання дзвінків від партнерів і рідних, які не можуть телефонувати з фіксованої мережі на мобільні номери внаслідок обмеження/блокування або високої вартості дзвінка;
 • незмінність контактного номера телефону, якщо ви часто змінюєте адресу офісу або приміщення;
 • розміщення прямого номера на вашій візитній картці або під час розміщення вами реклами або оголошення.

 Додаткова інформація

 • При користуванні послугою «Прямий номер» ніяких додаткових налаштувань у меню мобільного телефону абонента вносити не потрібно.
 • Можливе підключення декількох прямих номерів без обмеження щодо кількості, у тому числі й декількох номерів із номерної місткості одного міста.
 • Повторне підключення номера після відключення можливе тільки за наявності такої технічної можливості (якщо номер не зайнятий іншим абонентом).
 • При підключенні послуги «Прямий номер» абонент також має можливість вибрати собі номер зі списку доступних номерів на момент його звернення в центр обслуговування абонентів або подання відповідного замовлення за допомогою системи самообслуговування «Мій Київстар».
 • Під час дзвінків на ваш прямий номер на екрані телефону вхідний виклик відображається як переадресований (форма відображення залежить від моделі мобільного телефону).
 • Послуга «Прямий номер» надається тільки абонентам контрактного підключення «Київстар», окрім абонентів з тарифними планами «М2М передача даних», «М2М конструктор» та абонентів з кодом 068.
 • На сьогодні для підключення послуги доступна номерна місткість наступних міст: Вінниця, Кам'янське (Дніпродзержинськ), Дніпро (Дніпропетровськ), Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.
 • До послуги «Прямий номер» включені послуги фіксованого зв'язку, які не тарифікуються

 Тарифи та оплата

Тарифи на послугу «Прямий номер» залежать від вашого тарифного плану:

Тарифи на послугу для тарифних планів Gate, Київстар Команда, Київстар 4G Simple, Київстар 4G Simple+, Київстар 4G, Київстар 4G Extra, Київстар 4G Ultra, Київстар 4G Business, Smart, Smart+, Smart Max, Smart Business, Безлім+, Простий:

ПослугаТариф, грн
Щомісячна абонентна плата40
Підключення послуги30
Підключення послуги з вибором телефонного номера180

Тарифи на послугу для тарифних планів Київстар 4G Business Premium, Київстар 4G Business VIP, Smart Business+, Smart Premium:

ПослугаТариф, грн
Щомісячна абонентна плата0
Підключення послуги30
Підключення послуги з вибором телефонного номера180

Тарифи на послугу для тарифних планів 3G Бізнес VIP Преміум, Бізнес Офіс Premium:

 

ПослугаТариф, грн
Щомісячна абонентна платаНе нараховується
Плата за перше підключення
Плата за наступні підключення
першого номераНе нараховується
першого номера та номерів, починаючи з другого30
Підключення послуги з вибором телефонного номера180

Тарифи на послугу для тарифних планів, що не зазначені вище:

 

ПослугаТариф, грн
Щомісячна абонентна плата40
Підключення послуги10
Підключення послуги з вибором телефонного номера180

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів.

Що входить до послуги «Прямий номер»

При підключені послуги ви також отримаєте пакет із 30 нетарифікованих хвилин для дзвінків з вашого мобільного номера на телефонні номери операторів фіксованого зв’язку (міські номери).

Перше нарахування 30 нетарифікованих хвилин відбувається одразу після підключення послуги, надалі обсяг хвилин нараховується 1-го числа кожного календарного місяця.

Термін дії нетарифікованих хвилин – до останнього дня календарного місяця (до 23 год 59 хв). Невикористаний обсяг хвилин анулюється.

Перевірити залишок нетарифікованих хвилин можна за допомогою запиту *112*1#.

Як підключитися

Послуга надається відповідно до «Умов надання телекомунікаційних послуг приватного акціонерного товариства «Київстар».

Для підключення послуги «Прямий номер» вам достатньо оформити заяву в центрі обслуговування абонентів «Київстар», подати відповідне замовлення за допомогою системи самообслуговування «Мій Київстар» або звернутися до абонентної служби за номером 466.

Категория услуг: 

Спеціальні пропозиції:

Бізнесу
Заповніть форму заявки та чекайте на дзвінок від наших експертів.

обов'язкові поля

Дякуємо Вам за Ваш вибір! З Вами зв'яжуться найближчим часом за вказаним номером.

Помилка, спробуйте ще раз.