close
close
Обрати: регіон район

Утримання/очікування виклику, конференц-зв'язок

Послуга очікування виклику дозволяє прийняти вхідний виклик під час поточної розмови по телефону. Телефон сам дасть вам знати про другий виклик під час розмови серією коротких гудків.

Послуга конференц-зв’язку дозволить Вам вести розмову одночасно з декількома абонентами.

Переваги

Послуги очікування виклику, утримання виклику, а також послуга конференц-зв’язку дозволять Вам відчути комфорт спілкування по мобільному телефону, при цьому жоден із дзвінків не залишиться без Вашої уваги.

Можливості послуги

Послуга утримання виклику дозволить Вам, не перериваючи поточної розмови по мобільному телефону, тобто утримавши з’єднання, здійснити інший вихідний дзвінок і після цього повернутися до першої розмови.

Інструкція з користування

Детальний опис користування послугами очікування, утримання виклику та конференц-зв’язку Ви можете знайти в інструкції користувача свого мобільного телефону.

Тарифи та оплата

Усі перераховані послуги входять у базовий набір послуг зв’язку стандарту GSM.

Абонентна плата за ці послуги не знімається.

Плата за користання послугами утримання дзвінків і конференц-зв’язку нараховується так, ніби Ви здійснювали усі утримувані дзвінки окремо. Тобто знімається плата за кожен дзвінок залежно від його тривалості, типу дзвінка (вихідний/вхідний) та напряму (мобільний / у межах України / міжнародний).

Як підключити

Для всіх нових контрактних абонентів при підключенні до мережі «Київстар» послуга «Очікування дзвінка» активується автоматично.

Спеціальні пропозиції:

Бізнесу
Заповніть форму заявки та чекайте на дзвінок від наших експертів.

обов'язкові поля

Дякуємо Вам за Ваш вибір! З Вами зв'яжуться найближчим часом за вказаним номером.

Помилка, спробуйте ще раз.