close
close

Обрати: регіон район

You are here

Переадресація SMS

Послуга «Переадресація SMS» дозволить Вам пересилати свої вхідні SMS-повідомлення на інший номер «Київстар».

Можливості:

  • встановлювати переадресацію SMS повідомлень на інші мобільні телефонні номери «Київстар»;
  • перевіряти стан переадресації SMS повідомлень (ввімкнена/вимкнена);
  • відключати переадресацію SMS повідомлень;

Послуга «Переадресація SMS» доступна для всіх абонентів Київстар. Переадресовувати SMS повідомлення Ви зможете тільки на номери «Київстар».

Для підключення переадресації SMS, відправте USSD-команду *100# та в меню, що з’явиться, оберіть розділ «Послуги» — «Переадресація SMS» — «Підключення». Після цього Вам потрібно ввести номер телефону, на який надходитимуть переадресовані SMS. Після підключення послуги, всі вхідні SMS повідомлення будуть переадресовуватися на номер телефону, який Ви вказали при встановленні переадресації. На номер телефону, з якого Ви встановили переадресацію, повідомлення приходити не будуть.

Щоб перевірити статус переадресації SMS, слід відправити USSD-команду *100# та в меню, що з’явиться, обрати розділ «Послуги» — «Переадресація SMS» — «Статус переадресації». Після цього Ви отримаєте інформацію про статус переадресації текстових повідомлень (встановлена/невстановлена) та телефонний номер, на який переадресовуються повідомлення в разі, якщо послуга ввімкнена.

Щоб відключити переадресацію SMS, слід відправити USSD-команду *100# та у меню, що з’явиться, обрати розділ «Послуги» -"Переадресація« — «Переадресація SMS» — «Відключення послуги». Після цього переадресацію SMS буде скасовано.

Не можуть бути переадресовані повідомлення, що розсилаються зі скорочених номерів «Київстар», з Інтернет-сайту www.kyivstar.ua та із електронної пошти (в межах користування послугою «Прийом SMS з електронної пошти на мобільний телефон»), а також повідомлення, що передаються в межах користування послугами «Хто дзвонив», «Передзвони мені», «Повідомити мене», «Повідомити про мене» та рекламні повідомлення оператора та його партнерів.

Тарифи

Користування послугою «Переадресація SMS» є безкоштовним.

Спеціальні пропозиції:

Допомогти?
Заповніть форму заявки та чекайте на дзвінок від наших експертів.

Дякуємо Вам за Ваш вибір! З Вами зв'яжуться найближчим часом за вказаним номером.