close
close
Обрати: регіон район

Послуга «Мобільний інтернет XL»

Завдяки корисній послузі «Мобільний Інтернет XL» швидкісний доступ у всесвітню мережу не тарифікується, що дозволить Вам користуватись всіма можливостями мобільного доступу до мережі Інтернет, абсолютно не обмежуючи себе у трафіку.

Послугою «Мобільний Інтернет XL» можна скористатися на всій території України, де є покриття «Київстар».

Тарифи і оплата

Абонентна плата за день користування послугою становить 7,00 грн і нараховується за фактом використання абонентом послуги «Мобільний Інтернет XL» протягом доби (з 0:00 до 23:59 годин), тобто лише за ті дні, в які Ви користалися послугою. За дні, в які Ви не користувалися послугою, абонентна плата не стягується.

У абонентів передплаченого зв’язку «Київстар» абонентна плата стягується з рахунку в момент першого користування послугою впродовж доби.

У контрактних та бізнес-абонентів — на наступний день після першого користування послугою.

Кожен мегабайт трафіку, який Ви приймаєте або передаєте за допомогою послуги «Мобільний Інтернет XL» до кінця доби, коштує 0,03 грн.

Для абонентів передоплаченого зв’язку «Київстар»:

  • Обсяг переданих та отриманих даних округлюється до 200 Кб в більшу сторону.
  • Мінімальна сума, яка повинна бути на Вашому абонентському рахунку для прийому та передачі даних через точку доступу xl.kyivstar.net (після зняття абонентної плати за послугу), складає 0,02 грн.

Як підключитись

Для використання послуги достатньо у Вашому мобільному телефоні або КПК налаштувати і активувати окрему GPRS-точку доступу — xl.kyivstar.net. У разі використання персонального комп’ютера в параметри модему необхідно внести додатковий рядок ініціалізації модему: AT+CGDCONT=1,"IP","xl.kyivstar.net"

Спеціальні пропозиції:

Бізнесу
Заповніть форму заявки та чекайте на дзвінок від наших експертів.

обов'язкові поля

Дякуємо Вам за Ваш вибір! З Вами зв'яжуться найближчим часом за вказаним номером.

Помилка, спробуйте ще раз.